Symantec Protection Suite Enterprise Edition

Ви можете придбати ліцензії Symantec Protection Suite Enterprise Edition, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Symantec в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Symantec Protection Suite Enterprise Edition забезпечує комплексний захист корпоративної мережі від шкідливого ПЗ, втрати даних, спаму і дозволяє знизити загальні витрати на забезпечення безпеки робочого середовища всіх кінцевих користувачів, їх спілкування та роботи в мережі Інтернет.

Повний опис

Рішення Symantec Protection Suite Enterprise Edition побудовано на технології Symantec Insight. Воно забезпечує найшвидший та ефективний захист серед аналогів і включає висококласні засоби для захисту обміну повідомленнями та інноваційні компоненти веб-захисту.

 • Більш глибокий аналіз і спрощені робочі процеси: інтеграція з Symantec Global Intelligence Network забезпечує більш глибоке розуміння локальної і глобальної ситуації з загрозами. Стандартні шаблони потоків операцій спрощують робочі процеси та їх автоматизацію, дозволяючи паралельно використовувати ту ж консоль для управління клієнтами Windows і Mac.
 • Найшвидший і ефективний захист кінцевих точок:

– Symantec Insight класифікує файли на схильність до загроз і безпечні для швидкого та більш точного виявлення шкідливих програм.

– SONAR 3 в режимі реального часу перевіряє запущені програми, виявляє і блокує шкідливий код навіть в разі нових та раніше невідомих загроз.

 • Призначений для віртуальних середовищ: розширені засоби для захисту віртуальної інфраструктури, автоматичного виявлення віртуальних клієнтів і управління ними.

Основні можливості:

 • Швидкий та ефективний захист Symantec Insight для портативних і настільних комп’ютерів, серверів, захист обміну повідомленнями та шлюзів – це більше, ніж антивірус.
 • Виявлення більше 99% спаму та запобігання втрати даних за рахунок коштів розширеної фільтрації вмісту, що дозволяють ідентифікувати та контролювати важливі дані в електронній пошті та IM.
 • Ефективний захист веб-шлюзів від загроз з Інтернету, в тому числі від шкідливих програм, шпигунських програм, ботнетів та вірусів.

Ключові переваги:

 • Багаторівневий захист, що надається провідним постачальником рішень для захисту кінцевих точок, повідомлень, захисту в Інтернеті та запобігання витоку даних.
 • Спрощення IT-середовища завдяки інтегрованим, одноманітно керованим рішенням, що поєднує технології захисту кінцевих систем і середовищ обміну повідомленнями.
 • Автоматичні засоби керування допомагають з легкістю забезпечити і підтвердити відповідність IT-політики та нормативним вимогам.
 • Розгортання з мінімальним впливом на роботу систем, зручна експлуатація і більш ефективне використання системних ресурсів.
 • Миттєве реагування на загрози завдяки підтримці найбільшої мережі Global Intelligence Network в світі.
 • Комплексний антивірусний захист від загроз, спрямованих на операційні системи Windows, Linux і Macintosh.