Symantec Endpoint Protection

Ви можете придбати ліцензії Symantec Endpoint Protection, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Symantec в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Symantec Endpoint Protection – це рішення для багаторівневого захисту кінцевих точок.

Повний опис

Завдяки використанню переваг Global Intelligence Network продукт Symantec Endpoint Protection виявляє і усуває більше шкідливих програм, ніж будь-які інші рішення даного класу. Унікальні технології Insight і SONAR забезпечують більш точне виявлення, більш швидке сканування і підвищення продуктивності при використанні меншого обсягу ресурсів. Symantec Endpoint Protection забезпечує покращений захист на різних платформах, включаючи фізичні та віртуальні середовища, за допомогою одного клієнта і консолі управління.

Symantec Endpoint Protection 12.1.6 гарантує неперевершений рівень безпеки, приголомшливу швидкодію та інтелектуальне управління у фізичних та віртуальних середовищах. Завдяки використанню переваг найбільшої в світі мережі Global Intelligence Network компанія Symantec забезпечує превентивне виявлення схильних до загроз файлів та захист від новітніх атак без уповільнення роботи. Тільки Symantec Endpoint Protection 12.1.6 забезпечує необхідний рівень захисту за допомогою одного багатофункціонального агента – це найшвидший і ефективний захист на ринку.

  • Symantec Endpoint Protection пред’являє більш низькі вимоги до ресурсів завдяки зменшеному на 80-90% розміру клієнта відповідно до вимог вбудованих систем.
  • Всі зазначені системи Windows Embedded підтримують файловий фільтр записи (FBWF) і фільтр реєстру.
  • Symantec Endpoint Protection підтримує системи Windows Embedded вище Windows XP Embedded SP3.
  • Symantec Endpoint Protection 12.1 дозволяє відмовитися від традиційного сканування всіх файлів за допомогою технологій скорочення обсягу сканування і дедуплікаціі Virtual Image Exception і Shared Insight Cache, а підтримка найбільшої мережі Global Intelligence Network дозволяють скоротити час сканування та забезпечити максимальну швидкодію.
  • Symantec Endpoint Protection 12.1 забезпечує багаторівневий захист для Windows, Mac, Linux та віртуальних машин на основі одного високоефективного агента і однієї консолі управління.
  • Користувачам доступний спрощений інтерфейс управління, що підтримує віддалене розгортання та гнучкі політики захисту для блокування систем, контролю додатків і пристроїв, а також перевірки цілісності хоста.