Symantec Backup Exec

Ви можете придбати ліцензії Symantec Backup Exec, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Symantec в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Backup Exec – це зручне рішення для швидкого і надійного резервного копіювання.

Повний опис

Symantec Backup Exec допоможе вирішити можливі проблеми резервного копіювання. Backup Exec ™ забезпечує захист всієї інфраструктури на основі одного ефективного, гнучкого і зручного рішення для резервного копіювання та відновлення на будь-якій платформі – віртуальної, фізичної або хмарної. Backup Exec пропонує розширену підтримку VMware, більш високий рівень масштабованості та продуктивності, спрощене оновлення, підтримку хмарних сховищ, а також новітніх операційних систем і додатків * – для більш швидкого і надійного резервного копіювання.

Крім того, Backup Exec забезпечує швидке, ефективне і гнучке відновлення в будь-якому обсязі, в тому числі цілих серверів, віртуальних машин, додатків, файлів, папок та окремих об’єктів. Також Backup Exec надає наступні функції:

  • Ефективні дедуплікації на рівні блоків і відстеження змін блоків скорочують обсяг збережених даних.
  • Тісна інтеграція з Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS) і VMware vStorage API for Data Protection (VADP) для швидкого створення моментальних копій віртуальних машин.
  • Одне рішення і консоль управління для віртуального і фізичного середовища дозволяють зменшити витрати і спростити захист всього середовища.
  • Гнучкі варіанти зберігання дозволяють зберігати резервні копії практично на будь-якому пристрої (диски, магнітні стрічки, сторонні хмарні служби).

Всі ці та інші можливості дозволили Backup Exec стати одним з провідних рішень для резервного копіювання та відновлення даних з числа доступних на ринку. Число користувачів, що використовують Backup Exec для захисту своєї інфраструктури – як віртуальної, так і фізичної – вже перевищило 2 мільйони.