Switch

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Switch звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером продуктів Switch в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Найбільш оптимальний додаток для автоматизації документообігу та роботи з файлами – це Switch.

Повний опис

З виходом нової версії продукт став ще кращим. Без сумніву – це початок чогось великого! Тепер Switch допоможе ефективніше і набагато швидше створювати, перевіряти, конвертувати, друкувати і архівувати всі види документів. Тим більше, що програма розпізнає і працює з різними видами програм. Додана сумісність з СС версіями Adobe Photoshop, Illustrator і InDesign. А також підтримуються останні версії операційних систем:

  • Mac OS X 10.12 (Sierra)
  • Windows 10
  • Windows Server 2016

Новий функціонал та особливості

Switch 2017 тепер повністю 64-розрядний і буде працювати тільки на 64-бітових операційних системах. Це означає, що Switch оптимізує пам’ять системи і сприяє прискоренню роботи з об’ємними файлами, потоками інформації.

Так, як тепер Switch повністю 64-бітний, він більше не буде розпізнавати 32-розрядні драйвера для відкритої взаємодії з базами даних (ODBC) і Вам доведеться оновити Ваші підключення ODBC в операційній системі.

Switch Web Portal

Грунтуючись на успіху Switch веб-повідомлень в попередній версії, компанія Enfocus розробила Switch Web Portal – cloud консоль управління. Тепер доступ до додавання і перевірці виконання завдань забезпечується з будь-якого браузера через Switch Web Portal. Немає необхідності в установці будь-якого програмного забезпечення на стороні клієнта.