SurveyMonkey Enterprise

Ви можете дізнатіся ціну та купити ліцензії SurveyMonkey Enterprise звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування, а також технічну підтримку за низкою виробників.

Характеристики:

Платформа корпоративного класу і сотнею популярних бізнес-інтеграцій. SurveyMonkey Enterprise допомагає організаціям безпечно збирати дані, обмінюватися ними і разом витягати з них потрібні відомості.

Повний опис

Сервіс SurveyMonkey Enterprise – онлайн-платформа для створення та відправки опитувань читачам, а також для збору та дослідження отриманих даних у реальному часі.

За допомогою цього сервісу швидко створюються як прості опитування або голосування, так і масові розсилки опитувальників для проведення масштабних досліджень.

Сформовані питання можна публікувати в соцмедіа, на веб-сайті, відправляти по e-mail, тому SurveyMonkey знадобиться в роботі:

  • product-менеджерам – отримання загальних і поглиблених відомостей про цільову публіці, аналіз тенденцій певної ніші ринку;
  • менеджерам по роботі з клієнтами – оцінка ступеня задоволеності користувачів товарами/послугами;
  • керівникам компаній – моніторинг мотивації та залучення співробітників у робочі процеси, організація нарад, проведення презентацій, бліц-опитувань;
  • багато іншого.

.