SurveyMonkey Audience

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SurveyMonkey Audience звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування, а також технічну підтримку за низкою виробників.

Характеристики:

SurveyMonkey Audience — це велика всесвітня панель споживачів, яка дозволяє купувати відповіді на опитування з більш ніж 100 країн світу. Audience – найпростіше і швидке рішення для самостійних досліджень ринку. Є можливість дібрати учасників за демографічними параметрами і контролювати виконання проектівзао Вашим графікою, аналізувати результати і швидко перетворювати їх на практичні висновки.

Повний опис

SurveyMonkey Audience пропонує миттєві відгуки в безлічі сценаріїв дослідження ринку: тестування реклами, розробка продуктів, контент-маркетинг, спостереження за брендом, поведінка клієнтів, аналіз капіталовкладень, кризове керування та інші. Бюджетом будь-якого дослідження можна легко керувати за допомогою Balance for Audience, використовуючи безліч варіантів оплати, і прискорювати отримання результатів опитування за допомогою експрес-доставки.

SurveyMonkey Audience відкриває глобальний доступ до даних ринку споживачів у будь-який час і в будь-якому місці.

Випробування нових концепцій

За допомогою рішення можна з’ясувати, чи спрацює ідея, перш ніж вкладати в неї час і гроші. Швидке A/B-тестування допоможе перевірити і поліпшити творчі ресурси, тексти та ідеї для нових продуктів.

Вимірювання показників бренду

Відповіді на запитання:

  • Наскільки бренд впізнаваний?
  • Чи є довіра до бренду?
  • Чи рекомендують продукти бренду?

Проведення сегментування ринку

Отримання важливих демографічних даних про цільовий ринок клієнта в локальному і глобальному масштабі, а також вивчення поведінки при покупці.