SurveyMonkey Apply

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SurveyMonkey Apply звернувшись до відділу продажів SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики:

SurveyMonkey Apply – це онлайн-рішення для керування додатками, яке допомагає некомерційним організаціям і фондам, організаціям освіти і приватного сектора відбирати кандидатів на гранти, стипендії, спонсорство та інші програми.

Повний опис

Apply надає портал для кандидатів, рецензентів і адміністраторів, який можна використовувати де завгодно і коли завгодно. Для адміністраторів Apply надає панель, яка дозволяє керувати програмами і відстежувати додатки.

Організації можуть збирати всі дані в одному місці, використовуючи 20 різних типів запитань, пропустити логіку, завантаження документів і інші функції. Крім того, Apply пропонує тести на відповідність вимогам і перевірку форми. Адміністратори також можуть відстежувати свої процеси за допомогою функцій керування контактами Apply (наприклад, автоматичних нагадувань по електронній пошті), і вони можуть використовувати засоби автоматизації Apply (наприклад, автоматичні зміни етапу).

SurveyMonkey Apply надає комплексні послуги з впровадження та необмежену технічну підтримку. Система також безпечна, з деталізованими, заснованими на ролях дозволами, цілодобовим моніторингом, відстежувати журналами пошуку і контролем конфіденційності та безпеки даних.