Zextras Suite Pro

Ви можете придбати ліцензії Zextras Suite Pro, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

У ліцензію Zextras Suite Pro входять модулі: Powerstore, Backup, Admin, Mobile, Docs, Drive, Team Basic, Team Mobile, технічна підтримка

Повний опис

Admin – даний модуль дозволяє записувати всі дії адміністраторів за допомогою вбудованого інструменту пошуку та перегляду. Дані делегованих і глобальних адміністраторів можна запитувати і переглядати безпосередньо з Zimlet управління Zextras. Делеговані адміністратори можуть входити на Панель управління Zimbra точно так, як глобальні, але з меншим набором прав. Наприклад, делеговані адміністратори не зможуть редагувати установки домену, COS, сервера і глобальних параметрів. Вони зможуть тільки переглядати дозволені для них дані і виконувати операції з управління акаунтами і менеджменту. Можна призначати права «делегованого адміністратора» одному або декільком користувачам, щоб вони могли керувати акаунтами користувача та іншими діями в доменах, звільняючи від цього глобальних адміністраторів. Для захисту конфіденційності користувачів Zextras Admin дає можливість вибірково вмикати або вимикати функцію перегляду пошти для делегованих адміністраторів. Для кожного домену можна виставляти квоти користувача, щоб застрахуватися від занадто широких квот і непередбачених витрат дискового простору, а також прогнозувати і планувати політику розширення простору. Zextras Admin містить функцію скидання конфігурації адміністрування, що дозволяє відновити всі налаштування адміністрування. Так можна скинути поточну конфігурацію або очистити залишені налаштування після міграції з Zimbra NE на Zimbra OSE.

Powerstore – модуль ефективного управління зберіганням; дозволяє керувати кількома томами і HSM-політиками через Zimlet управління Zextras, інтегрований в панель управління Zimbra, і в одну мить розділяти поточні і майбутні дані між різними носіями, підвищуючи продуктивність сервера. Для збільшення дискового простору не потрібно відключати системи і проводити обслуговування: Zextras Powerstore дозволяє додавати нові томи в інфраструктуру Zimbra. HSM-операції легко налаштовуються і плануються через Zimlet адміністрування Zextras. Інтерфейс командного рядка Zextras Powerstore містить ряд інструментів обслуговування даних, таких як переміщення між томами і перевірка стану BLOB. Пошукові можливості веб-клієнта розширені за рахунок пошуку по вмісту вкладень. Підтримуються формати Microsoft і LibreOffice, архіви, PDF та багато іншого.

Backup — це рішення резервування і відновлення даних повного циклу для Zimbra. Інноваційний движок в реальному часі резервує кожен елемент і подію на сервері. Можна користуватися поштою в будь-який момент, всі режими відновлення повністю прозорі при мінімумі залученості з боку користувача. Zextras Backup ініціалізується одним клацанням миші і забезпечує легке управління усіма параметрами резервування, включаючи перевірки цілісності та засоби безпеки. Завдяки алгоритмам атомарного запису всі дані, що резервуються постійно зберігають 100% цілісність, їх можна переміщати на пристрої зберігання (стрічкові, оптичні) без відключення системи резервування, резервувати будь-які дані в системі відразу після зміни, не втрачаючи дані через проблеми з графіком резервування або падіння сервера в невідповідний момент. Zextras Backup може відновлювати дані на будь-якій операційній системі та архітектурі, що має підтримку Zimbra, незалежно від серверів джерела і призначення, архітектури і версії Zimbra. Резервне сховище Zextras Backup підтримує стиснення і дедуплікацію, що дозволяє економити 50% простору на жорсткому диску.
За допомогою Team Basic користувачі можуть спілкуватися за допомогою тексту безпосередньо з вебкліента Zimbra або будь-якого XMPP-клієнта. У пакет входить просунута функція відеочату на основі протоколу WebRTC.

Mobile – дає користувачам можливість синхронізувати поштові скриньки Zimbra з мобільними пристроями за допомогою протоколу Exchange ActiveSync. Безшовна інтеграція Zextras Mobile з Zimbra забезпечує миттєві push-сповіщення, що означає, що всі листи, контакти та зустрічі будуть синхронізовані миттєво. Завдяки Zimlet управління Zextras адміністратори можуть керувати будь-якими мобільними даними безпосередньо з панелі управління Zimbra. Поштові скриньки Zimbra можна синхронізувати навіть з Windows 8, 10, Office 2013, 2016. Zextras Mobile не вимагає конфігурації, але, тим не менш, є опції «тонкого налаштування» на випадок, якщо адміністратор захоче налаштувати мобільну роботу при масовому розгортанні. Синхронізувати дані з iPhone, iPad, пристроями Android або Windows Mobile, телефоном Nokia можна без всяких клієнтських додатків. Досить вибрати, які користувачі або служби можуть використовувати функції мобільної синхронізації, а все інше виконає модуль. Zextras Mobile працює на стандартних вебпортах, тому не потрібно вносити зміни в конфігурацію брандмауера і мережі. За допомогою Zextras Mobile глобальний адміністратор може віддалено скинути пристрій до заводських налаштувань в разі крадіжки або примусово встановити код розблокування для додаткової безпеки. Число акаунтів, що синхронізуються на одному пристрої нічим не обмежено, як і число пристроїв, що синхронізуються з одним акаунтом.

За допомогою Team Basic користувачі можуть спілкуватися за допомогою тексту безпосередньо з вебкліента Zimbra або будь-якого XMPP-клієнта. У пакет входить просунута функція відеочату на основи протоколу WebRTC.