Zextras Suite Mobile

Ви можете придбати ліцензії Zextras Suite Mobile, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

У ліцензію Zextras Suite Mobile входять модулі: Mobile, Team Basic, Team Mobile, технічна підтримка.

Повний опис

Mobile – дає користувачам можливість синхронізувати поштові скриньки Zimbra з мобільними пристроями за допомогою протоколу Exchange ActiveSync. Безшовна інтеграція Zextras Mobile з Zimbra забезпечує миттєві push-сповіщення, що означає, що всі листи, контакти та зустрічі будуть синхронізовані миттєво. Завдяки Zimlet управління Zextras адміністратори можуть керувати будь-якими мобільними даними безпосередньо з панелі управління Zimbra.

Поштові скриньки Zimbra можна синхронізувати навіть з Windows 8, 10, Office 2013, 2016. Zextras Mobile не вимагає конфігурації, але, тим не менш, є опції «тонкого налаштування» на випадок, якщо адміністратор захоче налаштувати мобільну роботу при масовому розгортанні. Синхронізувати дані з iPhone, iPad, пристроями Android або Windows Mobile, телефоном Nokia можна без всяких клієнтських додатків. Досить вибрати, які користувачі або служби можуть використовувати функції мобільної синхронізації, а все інше виконає модуль.

Zextras Mobile працює на стандартних вебпортах, тому не потрібно вносити зміни в конфігурацію брандмауера і мережі. За допомогою Zextras Mobile глобальний адміністратор може віддалено скинути пристрій до заводських налаштувань в разі крадіжки або примусово встановити код розблокування для додаткової безпеки. Число акаунтів, що синхронізуються на одному пристрої нічим не обмежено, як і число пристроїв, що синхронізуються з одним акаунтом.

За допомогою Team Basic користувачі можуть спілкуватися за допомогою тексту безпосередньо з вебкліента Zimbra або будь-якого XMPP-клієнта. У пакет входить просунута функція відеочату на основі протоколу WebRTC