Standard ERP

Ви можете придбати ліцензії Standard ERP, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Standard ERP – це система планування ресурсів підприємства, призначена для управління підприємствами будь-якого масштабу практично в будь-якій галузі. Служба захисту, обробка замовлень, інвентаризація, виробництво і калькуляція витрат на роботу є одними з основних компонентів Standard ERP.

Повний опис

Standard ERP включає широкий спектр функцій управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), таких як електронна пошта, управління документами, електронний конференц-зв’язок, графічні календарі і планувальники, все в одній програмі.

HansaWorld використовує неперевершений спектр технологій, надаючи стандартну ERP універсальність для поширення по всій компанії. Ця можливість знижує залежність від дорогої взаємодії між окремими сторонніми додатками. Система налаштовується для індивідуальних бізнес-вимог і працює на всіх основних платформах практично з будь-якого пристрою.

Standard ERP пропонує унікальне поєднання інтегрованих сторонніх послуг, де користувачі усувають необхідність в додатковому програмному забезпеченні; для звітності та розрахунку податків, графічної бізнес-аналітики, обробки транзакцій по кредитних картах, звірення рахунків, електронного виставлення рахунків і т. д.

Компанії, які хочуть скоротити витрати на обладнання, і заощадити час, який в іншому випадку було б присвячено обслуговуванню і IТ, найкраще задовольняють обраним ERP-рішенням хмарного хостингу. Серверні партнери включають IBM і Amazon, що дозволяє забезпечити безпечну і надійну середу хостингу, яка може бути адаптована до конкретних бізнес-потреб.

Хостинг Standard ERP в хмарі включає установку Cloud Node, надаючи клієнтові повний контроль над сервером, на якому розміщена їхня компанія. Cloud Node відкриває двері для швидкого, ефективного та віддаленого управління обладнанням через MyStandard, персоналізований портал для управління серверами і контрактами. Тут автоматичне резервне копіювання може виконуватися регулярно.

Контроль над віддаленим керуванням розміщеним сервером значно знижує вартість. На додачу до всього, варіанти хмарного розміщення HansaWorld забезпечують підвищену гнучкість з можливістю установки нового стандартного клієнта ERP з будь-якої точки світу практично на будь-якому пристрої за допомогою мережі.

Локалізовані для ринків у всьому світі, компанії з більш ніж 110 країн використовують StandardERP для управління своєю діяльністю.