SQL Server 2016

Ви можете придбати ліцензії SQL Server 2016, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Рішення, за допомогою якого ви досягнете більшого.

Повний опис

SQL Server 2016 – створюйте інтелектуальні критично важливі програми, використовуючи масштабовану гібридну платформу баз даних, в яку вже вбудовано все необхідне – від можливості обробки в пам’яті і розширених функцій безпеки до аналітики в базі даних.

Можливості:

  • Лідер галузі. Створюйте критично важливі інтелектуальні програми для оперативної обробки транзакцій (OLTP) з унікальною масштабністю, продуктивністю і доступністю.
  • Розширені функції безпеки. Захищайте дані під час зберігання і передачі. SQL Server – це база даних, яка вже шість років визнається найменш вразливою за результатами тестів на вразливість в Національному інституті стандартів і технологій США (NIST).
  • Комплексна мобільна бізнес-аналітика. Перетворіть дані в корисну інформацію. Створюйте цінні дані на будь-якому пристрої (як з підключенням до Інтернету, так і без нього) за одну п’яту вартості інших рішень самообслуговування.
  • Просунута аналітика в базі даних. Аналізуйте дані безпосередньо всередині бази даних SQL Server (без переміщення) із застосуванням популярної статистичної мови R.
  • Створено для гібридної хмари. Єдина платформа і засоби підвищення мобільності робочих навантажень між центром обробки даних, приватною хмарою і Microsoft Azure.

Доступні випуски SQL Server 2016 з пакетом оновлень 1 (SP1):

  • Enterprise. Критично важливі можливості доступу для досягнення безпрецедентного масштабу, безпеки, високої доступності та передової ефективності для бази даних 1-го рівня, бізнес-аналітик і розширених робочих навантажень.
  • Standard. Багаті можливості програмування, інновації в сфері безпеки і висока продуктивність для додатків середнього рівня і кіосків даних. Просте оновлення до випуску Enterprise без необхідності зміни коду.
  • Express. Створюйте невеликі, керовані даними мобільні і веб-додатки розміром до 10 ГБ з цією базою даних початкового рівня. Доступно безкоштовно.
  • Developer. Створюйте, тестуйте і демонструйте додатки в невиробничому середовищі з використанням повнофункціонального випуску SQL Server 2016 з пакетом оновлень 1 (SP1).