Spine

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Spine звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Spine – програмне забезпечення для створення 2D-анімації для комп’ютерних ігор.

Повний опис

Spine пропонує «skeletal» анімацію, відмінна особливість якої полягає в тому, що користувач може прикріпити картинки до кісток персонажа, потім налаштовує анімацію.

Переваги використання Spine:

  • Традиційна анімація вимагає зображення для кожного кадру анімації. Анімація Spine зберігає тільки дані про кістки, розмір яких дуже малий, що дозволяє створити гру, повну унікальних анімацій.
  • Анімація Smoothness Spine використовує інтерполяцію, тому анімація завжди плавна, як частота кадрів. Анімації можна відтворювати в уповільненому режимі без втрати якості.
  • Зображення, прикріплені до кісток, можуть бути замінені на інші різні елементи і ефекти. Створені раніше анімації можна використовувати повторно для персонажів, які виглядають по-іншому, економлячи час на розробку.
  • Доступно змішування анімацій. Наприклад, персонаж може стріляти під час ходьби, бігу або плавання. Перехід від однієї анімації до іншої може бути плавно перехресним.
  • Кістками персонажа можна маніпулювати за допомогою коду, дозволяючи використовувати такі ефекти, як стрілянина у напрямку до миші, пошук найближчих ворогів або нахил вперед при бігу на пагорб.