Sparx Systems Enterprise Architect

Ви можете придбати ліцензії Sparx Systems Enterprise Architect 12, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером Sparx Systems Ltd в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення Sparx Systems Enterprise Architect 12 являє собою набір UML інструментів для аналізу та дизайну моделей і супроводу повного циклу розробки програмного забезпечення від аналізу та побудови моделі до впровадження.

Повний опис

Програмне забезпечення Sparx Systems Enterprise Architect 12 являє собою набір UML інструментів для аналізу та дизайну моделей і супроводу повного циклу розробки програмного забезпечення від аналізу та побудови моделі до впровадження.

Enterprise Architect має довгий послужний список в широкому спектрі галузей промисловості в більш ніж 160 країнах. За 15 років програма постійно розвивається, посилюється і допрацьовується з урахуванням виникаючих потреб програмістів, бізнес-аналітиків, корпоративних архітекторів, тестерів, менеджерів проектів, дизайнерів та інших. Заснована на відкритих стандартах Enterprise Architect може легко масштабуватися від невеликих одиночних моделей до великих сховищ користувача або розподілених рішень на базі хмари.

Enterprise Architect представлений в 6 версіях:

1) Desktop Edition – є економічним рішенням для моделювання бізнес-процесів, візуалізації та управління тестуванням. Ця редакція надає розробникам і системним аналітикам гнучке програмне середовище з підтримкою повного циклу створення моделей, починаючи від створення інтелект-карт до складання списку вимог і розгортання системи. У версії здійснена підтримка інтеграції з системами контролю версій, а також реалізована можливість створення мета-описів разом з генерацією звітів в форматах RTF і HTML.

2) Professional Edition є засобом створення та візуалізації моделей, орієнтованим на проектні групи, а також на окремих розробників та аналітиків. Робота за проектом всередині групи здійснюється за допомогою реплікації, інтеграції з системою контролю версій, а також спільного використання файлів всередині мережі. У можливості версії входять також створення проектної документації для коду і баз даних, форум для обговорення проекту і генерація звітів в форматі RTF.

3) Corporate Edition являє собою комплексне рішення для моделювання на мові UML, орієнтоване на великі групи розробників. Дана редакція включає наступні можливості: перевірка моделей, контроль версій, засноване на ролях управління безпекою, підтримка інтелект карт. Також у версію Corporate включені опції для підтримки сховищ DBMS, спільної роботи з моделями, налагодження та візуалізація роботи додатків.

4) Ultimate Edition – дана редакція призначена для роботи на кількох доменах. Рішення підтримує Business Modeling, Software Engineering і Systems development, швидко інтегрується в будь-яку з перерахованих платформ і забезпечує комплексний контроль процесу розробки проектів.

Версія Ultimate Edition включає:

 • MDG Technology for DoDAF-MODAF.
 • MDG Technology for Zachman Framework.
 • MDG Technology for TOGAF.
 • MDG Technology for SysML.
 • MDG Technology for DDS.
 • MDG Integration for Visual Studio.
 • MDG Link for Visual Studio.
 • MDG Integration for Eclipse.
 • MDG Link for Eclipse.
 • MDG Integration for TcSE.

5) Systems Engineering Edition в якості системи для професійної розробки програмного забезпечення в режимі реального часу, вбудованих систем та рішень з використанням UML, SysML, DDS і пов’язаних з ними технологій, це видання Enterprise Architect має особливості і вбудовані інструменти, щоб допомогти Вам і Вашій команді домогтися найкращого рішення.

6) Business and Software Engineering Edition. Якщо Ви розробляєте програмне забезпечення професійно, бізнес модельєр, архітектор, керівник проекту або просто берете участь в проектуванні та будівництві якісного програмного забезпечення і бізнес-послуг – це видання Enterprise Architect має свої особливості і вбудовані інструменти, щоб допомогти Вам і Вашим командам створити краще рішення.

Ліцензування:

 • Ліцензія Floating (мережева) дозволяє компаніям автоматизувати управління реєстраційними ключами за допомогою Sparx Enterprise Key Store. Ця програма є безкоштовною і може бути завантажена з сайту Sparx Systems. При такому типі ліцензування передбачається, що реєстраційні ключі можуть розподілятися між користувачами в мережі.
 • Ліцензія Standard (іменна) передбачає придбання ключа для кожного користувача.