Безпечне управління пристроями за допомогою SOTI MobiControl

З SOTI MobiControl ви можете безпечно керувати будь-якими пристроями або кінцевою точкою з будь-якою операційною системою. MobiControl контролює всі аспекти мобільності бізнесу, від відстеження фізичних активів до управління додатками і контентом, зберігаючи при цьому пристрої і дані в безпеці.

SOTI MobiControl підтримує технологію SOTI XTreme. Ця нова функція, яка оптимізує продуктивність передачі даних для організацій з низькою пропускною здатністю підключення до віддалених сховищ і комутаційних центрів. Технологія SOTI XTreme знижує час, необхідний для передачі даних на віддалені мобільні пристрої.

Для чого потрібен SOTI MobiControl?

Особливості та можливості SOTI MobiControl

SOTI MobiControl дозволяє легко керувати і захищати вашими пристроями та кінцевими точками протягом усього їх життєвого циклу.

SOTI MobiControl пропонує безліч різних методів для швидкої реєстрації та ініціалізації, включаючи: SOTI Stage, Apple DEP, Android Zero-Touch Enrollment, Samsung KME, Windows Autopilot і Zebra StageNow.

SOTI MobiControl працює з будь-яким пристроєм, форм-фактором і операційною системою, включаючи: Google Android, Apple IOS і macOS, Microsot Windows і Linux.

SOTI MobiControl – це перше в галузі рішення для управління мобільними пристроями на базі Linux і кінцевими точками.

SOTI Hub і SOTI surf надають безпечне рішення для управління контентом, яке оптимізує продуктивність під час дотримання нормативних вимог.

SOTI MobiControl спрощує розгортання і управління корпоративними рішеннями та бізнес-додатками для середовища пристроїв з декількома ОС.

Керуйте будь-яким сценарієм розгортання і підтримуйте його за допомогою SOTI MobiControl.