SolarWinds Server & Application Monitor

Ви можете придбати ліцензії SolarWinds Server & Application Monitor, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером SolarWinds.Net в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SolarWinds Server & Application Monitor – це зручний та економічний інструмент моніторингу серверів, який відстежує стан систем Dell, HP і IBM System X поряд з перевіркою апаратного забезпечення хостів VMware. Таким чином, SolarWinds Server & Application Monitor дозволяє збирати актуальні дані про протікаючі процеси, статус обладнання і т.д.

Повний опис

Програмне забезпечення SolarWinds Server & Application Monitor здійснює безагентський моніторинг продуктивності і доступності серверів та додатків, а також генерує повідомлення та звіти за результатами перевірок системи. Розгортання SolarWinds Server & Application Monitor займає кілька хвилин, після чого користувач може запускати моніторинг будь-якого ПЗ, включаючи Microsoft Exchange, Active Directory, Java, всі бази даних ODBC та інше.

Ключові особливості SolarWinds Server & Application Monitor:

  • Всеохоплюючий моніторинг серверів і додатків. Рішення запускає заздалегідь передналаштовані або згенеровані користувачем процеси моніторингу додатків та серверів, що дозволяє відстежувати практично будь-які елементи встановлених бізнес-програм.
  • Розширений моніторинг додатків користувача та сценаріїв. Інструмент виконує перевірку компонентів сервісів, процесів, портів, скриптів, WMI-лічильників продуктивності і сценаріїв сторонніх інструментів моніторингу з відкритим вихідним кодом, таких, наприклад, як Nagios.
  • Масштабованість корпоративного рівня. Продукти SolarWinds можуть використовуватися організаціями будь-яких масштабів діяльності, та інструмент SolarWinds Server & Application Monitor здатний функціонувати в середовищі з декількома тисячами кінцевих точок. Це вигідно для тих компаній, які прагнуть скоротити витрати на ПЗ, обладнання та робочу силу за рахунок консолідованого середовища моніторингу.
  • Інтуїтивний web-інтерфейс LUCID. Система дозволяє адміністраторам мережі швидко виявляти джерела проблем з швидкодією завдяки інтегрованому інтерфейсу LUCID (Logical, Useable, Customizable, Interactive, Drill-down).
  • Просте розгортання менш ніж за годину. SolarWinds Server & Application Monitor відрізняється простотою в установці, використанні та управлінні. Завдяки автоматичному виявленню мережевих додатків та серверів запуск процедури моніторингу може починатися за лічені хвилини.