SolarWinds Serv-U FTP Server

Ви можете придбати ліцензії Serv-U, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером SolarWinds.Net в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Serv-U – потужний і гнучкий FTP-сервер для Windоws з інтерфейсом, що забезпечує безпечний обмін файлами по мережі. Дозволяє встановлювати паролі, розмежовувати права та контролювати доступ за IP-адресами. Serv-U значно знижує витрати на конфігурацію, підтримку та управління великим числом FTP-клієнтів.

Повний опис

Програмне забезпечення SolarWinds Serv-U FTP Server дозволяє організовувати захищену передачу файлів між співробітниками компанії. FTP-сервер SolarWinds Serv-U FTP Server є простим і безпечним рішенням для платформ Windows і Linux, які надають FTP- і FTPS-сервіси, які сумісні практично з усіма FTP-клієнтами і службами web-передачі. В результаті кінцеві користувачі можуть передавати файли, не звертаючись до FTP-клієнтів.

Якщо організації необхідні такі додаткові можливості, як публікація файлів, SFTP, HTTPS, автоматизація на базі подій та інтеграція з Active Directory, їй слід придбати серверне рішення SolarWinds Serv-U Managed File Transfer Server.

Функції SolarWinds Serv-U FTP Server:

  • Безпечна передача файлів через зручний web-інтерфейс. Базовий web-інтерфейс робить передачу файлів доступною і легкою для будь-якого користувача. Розширений компонент Web Client Pro дозволяє відправляти або видаляти безліч файлів одночасно, а також завантажувати великі обсяги контенту (більше 2Гб). Підтримує швидке копіювання файлів з «Провідника» Windows методом «перетягування» (Drag-and-drop).
  • Безпечний обмін файлами. Serv-U FTP Server використовує протокол FTPS, захищений шифруванням SSL / TLS, для забезпечення безпеки даних в русі.
  • Контроль і моніторинг активності користувачів. Моніторинг одночасних підключень, включаючи останні виконані дії, аналіз статистики або журналів для певних груп / користувачів, налаштування кордонів смуги пропускання, квот, правил для типів і розміру файлів, прав доступу до папок. Можливість вирішувати і забороняти IP-адреси, протоколи, FTP-команди та ін. Застосування практично будь-яких обмежень на рівні систем, доменів, груп і користувачів.

Завдяки Serv-U FTP Server користувачі можуть легко публікувати, передавати файли і обмінюватися ними через Інтернет в захищеному і автоматизованому середовищі. Невеликим компаніям Serv-U FTP Server дозволяє зручно обмінюватися контентом з їх партнерами і підтримує до 3 доменів, 250 користувачів та 100 одночасних сеансів.