SoftPerfect RAM Disk

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SoftPerfect RAM Disk звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів SoftPerfect RAM Disk в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SoftPerfect RAM Disk – це високопродуктивний додаток для роботи з дисками оперативної пам’яті, який дозволяє мати на комп’ютері диск, який повністю зберігається в його пам’яті. Так як пам’ять набагато швидша, ніж фізичні жорсткі диски, зберігання тимчасових даних на швидкому диску пам’яті досягає більш високої продуктивності.

Повний опис

SoftPerfect RAM Disk створює віртуальний диск, що знаходиться в оперативній пам’яті комп’ютера, яка доступна в провіднику Windows Explorer та інших додатках, що дозволяє зберігати на цьому диску будь-яку тимчасову інформацію. Крім того, Windows можна налаштувати на використання RAM-диска для тимчасових файлів, щоб система і більшість інших додатків використовували швидкий диск в пам’яті для своїх тимчасових даних. Оскільки Windows та інші програми сторонніх виробників часто створюють велику кількість тимчасових файлів тільки на короткий час, використання RAM-диска продовжить термін служби вашого жорсткого диска, позбавивши його від надмірного читання і запису. Це особливо цінно для твердотільних накопичувачів (SSD), які мають обмежену кількість записів.

Основні характеристики:

  • Будь-яка кількість дисків з оперативною пам’яттю. На практиці до 26 дисків завдяки кількості наявних символів дисків.
  • Будь-який об’єм оперативної пам’яті на 64-бітних системах. Приблизно до 3,5 Гб на 32-бітних системах.
  • Стійкі диски оперативної пам’яті з асоційованими образами на дисках.
  • Енергонезалежні диски оперативної пам’яті, вміст яких зникає при вимкненні.
  • Засоби маніпулювання образами дисків.

5 причин для використання RAM Disk:

  1. Більш висока продуктивність комп’ютера. При наявності достатньої кількості оперативної пам’яті використання швидкого диска в пам’яті для тимчасових даних підвищить продуктивність комп’ютера.
  2. Зниження зносу фізичного диска. Оскільки тимчасові файли не записуються на жорсткий диск, буде менше циклів читання / запису, що особливо важливо для продовження терміну служби твердотільних дисків (SSD), зазвичай встановлених в ноутбуках.
  3. Менше сміття на жорсткому диску. Багато програмних додатків створюють тимчасові файли, які залишаються невикористаними, хоча в них більше немає необхідності. Вміст дисків оперативної пам’яті очищається кожен раз при перезавантаженні або виключенні комп’ютера, тому непотрібні файли не будуть захаращувати жорсткий диск.
  4. Зменшення фрагментації файлової системи. Файлова система на вашому жорсткому диску буде набагато менш фрагментована, так як тимчасові файли ніколи не будуть записуватися на жорсткий диск.
  5. Менше шуму і тепла від жорсткого диска, тому що система буде використовувати жорсткий диск менш інтенсивно.