SoftPerfect Print Inspector

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SoftPerfect Print Inspector звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів SoftPerfect Print Inspector в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Print Inspector – це потужне рішення для моніторингу друку, управління і аудиту корпоративної мережі. Він реєструє детальну інформацію про всі роздруковані документи, включаючи назву документу, дату, кількість сторінок, ім’я користувача, який роздрукував документ, назва комп’ютера, з якого документ був відправлений на принтер, та багато іншого.

Повний опис

Print Inspector дозволяє управляти завданнями на друк, що стоять в черзі на принтер. Ви можете призупинити або скасувати будь-яке завдання, переглянути властивості роздрукованого документа, відновити виконання завдання або перезапустити його, а також автоматично призупинити виконання повторно відправлених завдань на друк, що може бути корисно в такому завантаженому середовищі, як бібліотека або інтернет-кафе.

Print Inspector – це гнучке і економічне рішення, покликане допомогти вам максимізувати віддачу від інвестицій в принтер і звести до мінімуму сукупну вартість володіння принтером. Він може використовуватися для управління завданнями на друк і надавати статистику з використання принтера і звичок користувачів до друку.

Основні характеристики:

  • Записана інформація про всі завдання, відправлені на принтер.
  • Управління чергою друку.
  • Відомості та автоматичні дії.
  • Засоби звітності та обчислення витрат.
  • Швидке і легке ядро ​​з підтримкою Unicod.