Softerra LDAP Administrator

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Softerra LDAP Administrator звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Softerra LDAP Administrator – зручний в застосуванні засіб для ефективного адміністрування LDAP. Продукт був розроблений так, щоб він міг працювати з будь-яким LDAP-сервером, в тому числі і Novell Directory Services, Netscape / iPlanet, Active Directory, і т. д.

Повний опис

Softerra LDAP Administrator істотно спрощує управління каталогами LDAP, забезпечуючи розширені інструменти для пошуку каталогів, процесів масового оновлення, управління членством в групах і т. д., що налаштовують звіти в каталозі надають адміністративному персоналу інформацію, необхідну для ефективного моніторингу та аудиту. Також є можливість експортувати або імпортувати дані каталогу в різні формати (LDIF, CSV, DSML1, DSML2 і т.д.). Наявність LDAP-SQL дозволяє керувати записами LDAP з використанням синтаксису типу SQL і виконувати операції LDAP, які неможливо виконати за допомогою стандартних засобів LDAP.