SketchUp Pro

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SketchUp Pro звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SketchUp – програма комп’ютерного 3D моделювання з широким набором інструментів для архітектури, дизайну приміщень, інженерного проектування, створення фільмів, і розробки ігор.

Повний опис

Програма проста у використанні. В онлайн доступі присутні відкриті і безкоштовні бібліотеки моделей і збірок (вікна, двері, автомобілі, інше). Це дозволяє промальовувати макети, підлаштовувати текстуру поверхонь в різних стилях, підтримує вбудовані модулі та дозволяє розміщувати моделі на карті за допомогою Google Earth.

SketchUp Pro виділяється своєю функціональністю і пізнаваний професіоналами в області моделювання. Це незамінна програма для проектування будинків, вона істотно зменшить витрати часу та роботи і суттєво покращить результат.

Основні переваги SketchUp Pro:

  • 64-ох бітна версія SketchUp забезпечить максимальну оптимізацію Вашого мультиядерного процесора.
  • Новий набір інструментів. 3 Point Arc tool і the Rotated Rectangle – передові інструменти для моделювання доступні в базовому наборі інструментів SketchUp Pro.
  • IFC Importer. Імпорт IFC файлів безпосередньо з програмної оболонки, без конвертації. Інтегруйте або поєднуйте роботу над проектом з іншими рішеннями без проблем і з високою швидкістю.
  • Двосегментний рядок ярликів забезпечить високе налаштування, а значить і комфорт в роботі саме для Вас.
  • Auto-Text на ярликах і оптимізована система роботи зі стилями. З цими функціями Ви можете бути впевненими що використовуєте передове преміальне рішення, яке забезпечує максимальний з можливих результатів.