Simplify3D

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Simplify3D звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Simplify3D в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Simplify3D – інноваційна програма для 3D друку!

Повний опис

  • Швидка робота слайсера та вікна попереднього перегляду (на порядок швидше аналогічних програм).
  • Просунуте налаштування параметрів друку, що включає в себе зміну параметрів швидкості друку і температури пошарово
  • Розширені налаштування заповнення та підтримки, аж до вибору кута, під яким буде проводитися заливка.
  • Система ручного редагування підтримок.
  • Покращений алгоритм автоматичного розрахунку кривих.
  • Нові можливості для друку на принтерах з 2 друкуючих головок.
  • Друк кількох об’єктів одночасно з різними параметрами друку.
  • Можливість виправлення моделей безпосередньо в програмі в автоматичному або в ручному режимах.

Основні переваги програми Simplify3D

Ідеальний перший шар – запорука успішного 3d друку. У Simplify3D реалізована система друку пробного контуру моделі (SKIRT) для перевірки калібрування столу, якості пластика і виявлення помилок ще на стадії попереднього друку.

Просунуте налаштування режимів друку для різних верств моделі. Це неймовірна функція дозволить вам друкувати ще більше високоякісні вироби. Ви самі вибираєте, з якою швидкістю, з якою температурою, яку частину деталі буде друкувати принтер, тим самим виконується оптимізація і зменшується час друку, без втрати якості. Це головний “ноу хау” програми Simplify3D.

Simplify3D так само дозволяє задавати розмір сопла на кожен екструдер окремо, тим самим ви можете друкувати зовнішній контур соплом меншого діаметру, в той час як заповнення, підтримки можете друкувати соплом більшого діаметра. Що дозволяє ще більше оптимізувати процес друку і скоротити час на друк.

Стикаєтеся з проблемною печаткою через те, що модель погано прилипає до столу? Перепробували багато порад і витратили багато часу і все одно без правки моделі друк не виходить? Не проблема, творці Simplify3D і на цей раз не залишили своїх користувачів в скрутному становищі. У програму вбудована функція BRIM, яка без утруднень дозволяє, без зміни моделі в графічних редакторах, швидко надрукувати складну деталь.

Функція BRIM дозволяє надійно прикріпити кути від відлипання і не зіпсувати вже готову деталь, так само дана функція більш економна, ніж усім відома функція RAFT в програмі Makerware, оскільки ви самі можете задавати товщину і розміри даної підтримки.

Simplify3D аналізує і виправляє проблемні ділянки (полігони) в 3д моделях. Все це він робить за вас автоматично, тепер ви можете спати спокійно. Можливість створювати підтримку вручну там, де ви вважаєте це за необхідне, тепер стало просто і зручно, а головне – реально! Процес генерації слайсинга (процес перекладу 3D моделі в керуючий код) випереджає всі існуючі програми на порядок, а попередній перегляд тепер будується практично за секунди, більше ніяких довгих і виснажливих очікувань побачити побудову деталі наживо шар за шаром.