Simplify3D

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Simplify3D звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Simplify3D – інноваційна програма для 3D друку!

Повний опис

  • Швидка робота слайсера та вікна попереднього перегляду (на порядок швидше аналогічних програм).
  • Просунуте налаштування параметрів друку, що включає в себе зміну параметрів швидкості друку і температури пошарово
  • Розширені налаштування заповнення та підтримки, аж до вибору кута, під яким буде проводитися заливка.
  • Система ручного редагування підтримок.
  • Покращений алгоритм автоматичного розрахунку кривих.
  • Нові можливості для друку на принтерах з 2 друкуючих головок.
  • Друк кількох об’єктів одночасно з різними параметрами друку.
  • Можливість виправлення моделей безпосередньо в програмі в автоматичному або в ручному режимах.

Основні переваги програми Simplify3D

height=”139″ />

Ідеальний перший шар – запорука успішного 3d друку. У Simplify3D реалізована система друку пробного контуру моделі (SKIRT) для перевірки калібрування столу, якості пластика і виявлення помилок ще на стадії попереднього друку.

Просунуте налаштування режимів друку для різних верств моделі. Це неймовірна функція дозволить вам друкувати ще більше високоякісні вироби. Ви самі вибираєте, з якою швидкістю, з якою температурою, яку частину деталі буде друкувати принтер, тим самим виконується оптимізація і зменшується час друку, без втрати якості. Це головний “ноу хау” програми Simplify3D.

height=”121″ />

Simplify3D так само дозволяє задавати розмір сопла на кожен екструдер окремо, тим самим ви можете друкувати зовнішній контур соплом меншого діаметру, в той час як заповнення, підтримки можете друкувати соплом більшого діаметра. Що дозволяє ще більше оптимізувати процес друку і скоротити час на друк.

Стикаєтеся з проблемною печаткою через те, що модель погано прилипає до столу? Перепробували багато порад і витратили багато часу і все одно без правки моделі друк не виходить? Не проблема, творці Simplify3D і на цей раз не залишили своїх користувачів в скрутному становищі. У програму вбудована функція BRIM, яка без утруднень дозволяє, без зміни моделі в графічних редакторах, швидко надрукувати складну деталь.

Функція BRIM дозволяє надійно прикріпити кути від відлипання і не зіпсувати вже готову деталь, так само дана функція більш економна, ніж усім відома функція RAFT в програмі Makerware, оскільки ви самі можете задавати товщину і розміри даної підтримки.

height=”160″ />

Simplify3D аналізує і виправляє проблемні ділянки (полігони) в 3д моделях. Все це він робить за вас автоматично, тепер ви можете спати спокійно. Можливість створювати підтримку вручну там, де ви вважаєте це за необхідне, тепер стало просто і зручно, а головне – реально! Процес генерації слайсинга (процес перекладу 3D моделі в керуючий код) випереджає всі існуючі програми на порядок, а попередній перегляд тепер будується практично за секунди, більше ніяких довгих і виснажливих очікувань побачити побудову деталі наживо шар за шаром.