SecureGuard PM

Ви можете придбати ліцензії SecureGuard PM, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером P&J System в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SecureGuard PM – це професійне ефективне рішення для управління паролями для великомасштабних центрів обробки даних.

Повний опис

SecureGuard PM – це професійне ефективне рішення для управління паролями для великомасштабних центрів обробки даних. Завдяки рішенню Rule Engine, ефективне управління паролями забезпечується на різних платформах і пристроях.

SecureGuard PM забезпечує управління паролями в найбільший центр International Data Corporation в Південній Кореї, в якому працює близько 2000 користувачів та 20 000 серверів, мережевих пристроїв і систем безпеки.

Інтегруючи рішення контролю доступу (SecureGuard AM) паролі не видаватимуться користувачам, що дозволяє уникнути інцидентів порушення безпеки і помилок, які трапляються через людський фактор або були вчинені навмисно

.

Надійні технології SecureGuard PM вже більше 15 років використовуються в Південній Кореї на державному рівні в уряді і національної оборони, а також у фінансових установах та інформаційних агентствах.

Особливості SecureGuardPM:

  • Забезпечує ефективне управління паролями
  • Швидке і просте розширення за допомогою PM Rule Engine
  • Дає можливість реєструвати процеси для різних пристроїв з базовими знаннями
  • Надає одноразовий пароль зовнішнім користувачам
  • Веде журнал звітів видачі одноразових паролів
  • Забезпечує просте управління професійними пристроями
  • Перевірка працездатності обладнання
  • Дає можливість отримати доступ до адміністратора за допомогою двофакторної аутентифікації або через мобільний пристрій
  • Забезпечує кращий рівень безпеки і стабільності завдяки інтеграції з мобільними пристроями

Інтеграція з SecureGuard AM

SecureGuard PM може бути інтегрований з рішенням SecureGuard AM для управління доступом.

Після зміни пароля в SecureGuard PM, витік пароля може бути відвернено за допомогою функції автоматичного входу в SecureGuard AM.

Коли вводиться команда «SU», пароль буде заповнюватися автоматично. Таким чином, ризик витоку пароля адміністратора зводитися нулю. (Патент: 10-1259472)