Screw Drivers

Ви можете придбати ліцензії Screw Drivers, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером triCerat в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Screw Drivers гарантує користувачам правильність обробки складних віддалених запитів друку. Screw Drivers призначений для тих, хто використовує термінальні служби, XP віддалені робочі столи або віртуальні робочі столи.

Повний опис

Tricerat Screw Drivers є унікальною друкованою платформою для Citrix XenApp, XenDesktop, VMware VDI і Microsoft Remote Desktop Services серверів. Розробники компанії створили унікальний протокол, який прискорює віддалений друк заодно збільшуючи продуктивність сервера за допомогою мінімізації шансу відмови того чи іншого принтера. Як результат, Ви впроваджуєте рішення в свою систему і забуваєте про проблему відмовили принтерів назавжди.

Суть роботи Screw Drivers полягає в технології «відсутності драйвера», яка по суті є дзеркалом драйверів, встановлених на сервері. Такий підхід допомагає повністю виключити кінцеві точки з системи. Без аварій. Без загублених документів. Тільки друк з будь-якої програми на будь-який вільний принтер в системі. Дистанційний друк ще ніколи не був настільки простий і доступний!