SafeCrypt

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії SafeCrypt звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів SafeCrypt в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SafeCrypt – програмний продукт, що забезпечує необхідний рівень шифрування даних між користувачем, додатком і провайдером хмарних сховищ. SafeCrypt створює простий у використанні віртуальний диск, який служить закодованим шлюзом.

Повний опис

Механізм роботи програми досить простий. Необхідно адресувати додаток на відповідний віртуальний диск, і SafeCrypt повністю зашифрує дані перед їх відправкою сервіс-провайдеру хмарного сховища. Для розшифровки даних потрібно просто «прочитати» їх з того самого віртуального диска.

SafeCrypt дозволяє програмам і додаткам, наприклад, Microsoft Office, Autocad, Photoshop або Quickbooks, використовувати 256-бітове шифрування військового класу для зберігання даних практично на будь-яких хмарних сервісах зберігання, таких як Dropbox, Google Drive, Box або Bitcasa.

Немає необхідності налаштовувати клієнтську конфігурацію або проводити інші налаштування. При цьому є можливість миттєво захистити дані у відповідність до вимог стандартів HIPAA, SOX, DHS, GLB і PCI.