Remote Print Manager

Ви можете придбати ліцензії Remote Print Manager, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

RPM Remote Print Manager (“RPM”) – унікальний продукт на ринку. Незважаючи на те, що RPM є сервером друку і віртуальним принтером, його основною метою є забезпечення робочого процесу друку, який користувач може налаштувати самостійно. При накопиченні завдань на друк RPM Remote Print Manager буде працювати без нагляду для отримання необхідних результатів.

Повний опис

За допомогою RPM легко налаштувати робочий процес для друку файлів PCL, які користувач хоче перетворити в PDF і роздрукувати. Спочатку потрібно створити чергу, яка отримує завдання на друк і відправляє його на зазначений вами принтер. Ця черга також копіює завдання в другу чергу, де потрібно перетворити PCL в PDF, потім заархівувати на диск (або надіслати електронною поштою).

Коли RPM Remote Print Manager обробляє завдання на друк, спочатку воно проходить через всі зміни або перетворення даних, які були вказані. Потім він відправляє цей результат кожній з дій, які були додані в цю чергу.

Важливі етапи друку RPM:

  1. Способи роботи в програмному забезпеченні.
  2. Диспетчер черги друку.
  3. Черга, де відбувається більша частина дії.
  4. Планувальник завдань, який контролює порядок роботи із завданнями.
  5. Перетворення і дії.

Входи в RPM

RPM є сервером для:

  • LPR / LPD
  • Telnet або порт 9100 raw socket
  • AppSocket або порт 9100, сумісний з JetDirect
  • Спостерігачів папок.
  • RPC API, який використовує інтерфейс користувача.

Спулер друку 

RPM включає в себе диспетчер черги друку, який зберігає вхідні завдання на друк до того, як планувальник RPM запуститься для роботи із завданнями.

RPM також дозволяє встановити пріоритетне значення для пристроїв і черг, щоб можна було точно налаштувати порядок роботи із завданнями. Крім того, RPM Elite пропонує кілька варіантів планування завдань для більш широкого контролю політик.

Черги

RPM слідкує моделі сервера друку LPD, де користувач відправляє завдання на друк в іменовану чергу. Черги в RPM дуже схожі на чергу друку в системі Linux.

Кожна черга має унікальне налаштування, тому можна створювати абсолютно незалежну обробку в кожній черзі.

У чергах також є параметри, що визначають, чи будуть відразу ж доступні завдання в черзі для планування чи ні.

Планувальник завдань

Після того, як RPM сформує завдання на друк, наступним є планування. RPM Select пропонує одну модель планування: «fifo» або «першим прийшов, першим вийшов». Інтерфейс з RPM Elite дозволяє вибрати модель планування, а RPM Select – ні.