Red Hat Enterprise Linux Desktop

Ви можете придбати ліцензії Red Hat Enterprise Linux Desktop, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Red Hat Enterprise Linux Desktop – це версія операційної системи для робочих місць.

Повний опис

Програмне забезпечення Red Hat Enterprise Linux Desktop являє собою корпоративну операційну систему для настільних ПК і робочих станцій. Версія для робочих місць Red Hat Enterprise Linux Desktop пропонує додатки для більшості типових завдань:

  • Офісний пакет Open Office зі звичним для користувачів інтерфейсом в стилі Microsoft Office і аналогічним функціоналом. Підтримує формати DOC, XLS, PPT і т. д., А також формат Open Document, прийнятий в Європі і США як новий стандарт.
  • Додатки для роботи в Інтернеті: web-браузер Firefox, поштові клієнти Thunderbird і Evolution.
  • Календарі, планувальники, інструменти управління проектами та інші засоби колективної роботи.
  • Додатки для перегляду і редагування мультимедіа.
  • Базова версія Red Hat Enterprise Linux Desktop підтримує 1 процесор і 4 Гб оперативної пам’яті. Для десктопної редакції доступна додаткова опція – Workstation. Опція Workstation потрібна в разі використання Red Hat Enterprise Linux Desktop на потужних робочих станціях (графічні станції, САПР, обчислювальні завдання), що включають 2 процесора або обсяг оперативної пам’яті більше 4 Гб. З опцією Workstation система підтримує 2 процесора і необмежений обсяг оперативної пам’яті. Крім того, опція пропонує обмежений набір серверних компонентів, орієнтований на розробників.

Основні характеристики:

  • Безпека. Багатошарова система захисту робочих станцій і десктопів, що включає в себе безпечні додатки, захист від поширених вразливостей (наприклад, переповнення буфера), захист системних сервісів, підтримку аутентифікації за допомогою смарт-карт і повну прозорість процесів.
  • Просте управління. Прості інструменти дозволяють системним адміністраторам керувати комплексними, географічно розподіленими декстопами через централізовану web-консоль. Red Hat Network дозволяє віддалено оновлювати, групувати, розгортати робочі станції і доставляти на них додатки. Кількість ПК не обмежується.
  • Взаємодія. Додатки, що поставляються з Red Hat Enterprise Linux Desktop, легко взаємодіють з форматами Microsoft. Крім того, Red Hat включає інші технології, які дозволяють миттєво інтегрувати Red Hat Enterprise Linux Desktop із середовищем Microsoft.
  • Популярні настільні додатки. Red Hat Enterprise Linux Desktop пропонує найбільш відомі відкриті програми без додаткової плати. Повнофункціональні і забезпечені зручним інтерфейсом, ці додатки допомагають користувачам при роботі з документами, графікою, Інтернетом, інструментами планування та електронною поштою. Всі ці програми повністю підтримують ПЗ Microsoft з аналогічним функціоналом.