Quixel Suite

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Quixel Suite звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Quixel Suite в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Quixel Suite – являє собою набір плагінів для Adobe Photoshop, основу якого складає PBR текстурування і складається з таких утиліт як NDO Painter, DDO Painter і 3DO Baker.

Повний опис

Quixel SUITE є свого роду супер-плагіном Photoshop, який призначений для автоматизації спільних завдань текстурування, зокрема для ігрових моделей, що робить процес легким, особливо в тих випадках, як прийнято, коли потрібно працювати з великою кількістю матеріалів.

Програма імпортує набір стандартних типів карт і, автоматично збирає їх, в більшості випадків, а потім дозволяє користувачеві застосовувати ефекти для всіх або для окремих частин текстури. В результаті файл проекту може бути використаний для створення безлічі варіантів текстур.

Основні характеристики:

  • Тисячі миттєвих ефектів. Ці ефекти включають в себе цілий ряд різних подряпин, поверхні зносу, пошкодження, різноманітні гранж-ефекти. Кожним ефектом можна керувати, опції нагадують програми для текстурування як Substance Painter, в результаті чого створювати власні ефекти
  • Повний 3D перегляд. Процес можна переглянути в 3D, не виходячи з Фотошопа за допомогою вбудованого рендеру 3DO.