Quixel NDO Painter

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Quixel NDO Painter звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Quixel NDO Painter в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Quixel NDO Painter – безпомилковий інструмент карти нормалей, здатний змінити Adobe Photoshop в прилад для промалювання поверхонь.

Повний опис

Quixel DDO Painter – являє собою плагін до Adobe Photoshop, який доповнює рішення інструментом для створення PBR текстур і є найшвидшою утилітою серед аналогічних. Панель містить близько 500 кистей у високій роздільній здатності. Бібліотека налічує близько 700 реалістичних матеріалів для прискореної роботи. DDO калібрує ваші карти автоматично для підключення безпосередньо до автономного рендерингу, в тому числі Unreal Engine 4, Unity 5, CryEngine, Toolbag 2, V-Ray, Arnold, Octane, Blender Cycles та багатьом іншим. Плагін дозволяє отримати текстури в дозволі до 8К. Підійде для роботи над візуальними ефектами, архітектурною візуалізацією, моделюванням або розробкою ігор.

Використання даного плагіна відкриває перед користувачем більші можливості, а саме:

  • споруда цільної конструкції поверхні;
  • витяг нормалі з фотографій і оперативний перегляд матеріалу;
  • для створення нормалей застосовуються вибірки, вектори та кисті.

Застосовуйте пресети, розроблені спеціально для типових матеріалів, або створюйте особисті шаблони для стандартизування зовнішнього вигляду матеріалів. Перевірка різного роду аспектів карт нормалей проводиться наявними алгоритмами.