Quixel DDO Painter

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Quixel DDO Painter звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Quixel DDO Painter в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Quixel DDO Painter є плагіном до Adobe Photoshop, додатковим рішенням для створення PBR текстур. Швидкодія даного плагіна виділяє його серед безлічі схожих утиліт.

Повний опис

Інструментарій плагіна має в наявності близько 500 кистей у високій роздільній здатності, а бібліотека містить велику кількість реалістичних матеріалів. DDO самостійно проводить калібрування карт для прямого підключення до автономного рендерингу: Unreal Engine 4, Unity 5, CryEngine, Toolbag 2, V-Ray, Arnold, Octane, Blender Cycles та ін.

Завдяки можливостям плагіна, дозвіл текстур може становити до 8К, що відмінно підходить для проектів будь-якої графічної складності: візуальними ефектами, архітектурною візуалізацією, моделюванням або розробкою ігор.