PureSight for WinGate

Ви можете придбати ліцензії PureSight for WinGate, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення PureSight for WinGate – це система розпізнавання небажаної інформації, що сканує вхідний мережевий трафік на заборонений вміст.

Повний опис

Використовуючи систему PureSight for WinGate, адміністратори можуть закривати співробітникам, а батьки – дітям доступ до певних web-сайтів. PureSight for WinGate вбудовується в проксі WinGate WWW і починає моніторинг даних при завантаженні. Ліцензована технологія штучного інтелекту дає можливість блокувати інтернет-ресурси на основі їх категорії. PureSight for WinGate оптимально підходить для контролю доступу співробітників до інтернету в робочий час, а також для убезпечення дітей від сайтів, що містять інформацію «для дорослих».

Основні характеристики:

  • Розподіл небажаних ресурсів за категоріями: азартні ігри, секс, спорт, пошук роботи, гри на біржі, інтернет-пошта, зброя, новини, наркотики, сайти знайомств, екстремістські ресурси, чати.
  • Автоматичне розпізнавання вмісту – використання евристики і технологій штучного інтелекту для класифікації сайтів, що відкриваються.
  • Налаштування сторінок блокування – адміністратори можуть конфігурувати сторінку, яка буде відправлятися користувачам у відповідь на запит забороненого сайту.
  • Класифікація сайтів вручну – адміністратори / батьки можуть вручну вводити адреси сайтів, до яких буде заборонятися доступ.
  • Інтеграція з базою даних користувачів – PureSight for WinGate отримує доступ до бази даних користувачів WinGate, так що політику фільтрації сайтів зручно застосовувати на базі окремих Користувачів або груп користувачів.