Компанія Safetica — учасник технологічного альянсу ESET та провідний постачальник DLP-рішень — активно підтримує Україну у воєнний час та надає українським компаніям безкоштовні ліцензії терміном дії 3 місяці, щоб забезпечити надійний захист конфіденційних даних в умовах постійних кібератак.

Часто кіберзлочинці та шахраї використовують дані, отримані унаслідок викрадення, витоку або дій інсайдерів, у своїх зловмисних схемах. Сьогодні кількість таких випадків значно збільшилась на тлі вторгнення росії в Україну. Саме тому компаніям необхідно подбати про безпеку конфіденційних даних, оскільки їх втрата може поставити під загрозу репутацію та роботу підприємства.

Рішення Safetica ONE забезпечує захист важливих даних від людських помилок та навмисних дій інсайдерів, дозволяє аналізувати ризики, виявляти та швидко знешкоджувати кіберзагрози. DLP-рішення функціонує на всіх пристроях, основних операційних системах та у хмарі, враховуючи потреби як малого та середнього бізнесу, так і корпорацій. Детальний огляд функціоналу Safetica ONE доступний для ознайомлення за посиланням.

DLP-рішення Safetica ONE забезпечує захист важливих даних. ESET.

Варто зазначити, що високу якість Safetica ONE регулярно підтверджують результати незалежних тестувань, зокрема SoftwareReviews. Відповідно до проведеного аналізу рішення отримало високі оцінки за простоту впровадження та легкість інтеграції даних, а також стратегію та швидкість розвитку продукту.

Також, щоб допомогти Україні, компанія Safetica разом із Impulse Capital та Impulse Ventures, Shoptet, Dataddo, Effectix, Exclusive Tours та Coober Capital вирішили підтримати українську армію, виділивши для цього 5 мільйонів доларів.

Джерело ESET 

Для отримання безкоштовних ліцензій на рішення Safetica ONE або продукти ESET звертайтесь до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua