Готуйтеся до найбільших знижок та вигідних пропозицій, які зроблять ваш бізнес ще ефективнішим. Не пропустіть цей шанс і долучайтесь до TeamViewer на Чорну П’ятницю 2023!

Цього року Чорна п’ятниця складається з наступних трьох пропозицій:

1. Продаж нових ліцензій:
40% додаткова знижка буде доступна всім реселерам у регіоні EMEA на нові ліцензії TeamViewer Remote Business, Premium та Corporate, а також на додаткові модулі.
– Додаткова знижка діє протягом першого року підписки.

2. Тільки для існуючих клієнтів з підпискою:
Паралельно з пропозицією на нові ліцензії проводиться акція на оновлення для клієнтів з існуючими підписками на TeamViewer Remote Business, Premium або Corporate:
– Додаткова знижка 40% для реселерів на будь-яке оновлення до більш високої ліцензії, включаючи доповнення, застосовується протягом першого року підписки після оновлення.
– Клієнтам з існуючими ліцензіями TeamViewer Remote Corporate надається додаткова реселерська знижка 40% на придбання додаткових модулів протягом першого року підписки.

3. Для існуючих клієнтів зі старими безстроковими ліцензіями:

При переході з безстрокової ліцензії на підписку надається додаткова знижка 75% на перший рік підписки. Ця пропозиція діє з 7 по 27 листопада.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.