Спробуйте SOLIDWORKS Simulation Professional, SOLIDWORKS Simulation Premium або SolidWorks Flow Simulation всього за 1 $!

Умови акції:

  • При покупці SOLIDWORKS Standard отримаєте SOLIDWORKS Simulation Professional на 3 місяці всього за 1 $
  • При покупці SOLIDWORKS Professional – SOLIDWORKS Simulation Premium на 3 місяці всього за 1 $
  • Якщо ви купуєте SOLIDWORKS Premium – SOLIDWORKS Simulation Premium або SolidWorks Flow Simulation на 3 місяці всього за 1 $

Акція діє до 20 грудня 2019 року

Опис продуктів:

SOLIDWORKS Simulation – це повнофункціональне рішення для інженерних розрахунків та аналізу виробів, повністю інтегроване в робоче середовище SOLIDWORKS. Допомагає підприємствам швидше виводити продукцію на ринок, економити кошти та підтримувати високу якість виробів. SOLIDWORKS Simulation підходить не тільки фахівцям з розрахунків та аналізу, але й інженерам конструкторських відділів.

SOLIDWORKS Flow Simulation – обчислювальний інструмент для моделювання потокових процесів в середовищі (CFD-аналіз) повністю вбудований в SOLIDWORKS. CFD є хорошим доповненням, а іноді й повною заміною дорогих випробувань в аеродинамічній трубі або польових умовах.

Компанія Dassault Systèmes втілює принцип 3DEXPERIENCE, забезпечуючи окремих людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва та сервісу.

З питань придбання рішень SOLIDWORKS звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 410 або solidworks@softico.ua