Компанія LogMeIn дарує всім клієнтам із сектора охорони здоров’я, а також університетам, школам і некомерційним організаціям 3 місяці безкоштовного використання продуктів для віддаленого доступу до даних. Пропозиція поширюється також і на всіх інших клієнтів із інших сфер за умови придбання ліцензій мінімум на 12 місяців.

В акції беруть участь такі продукти:

GoToMeeting

Швидке і надійне рішення для проведення онлайн-зустрічей, яке дозволяє користувачам зустрічатися в групах або в форматі 1:1. Це кращий у своєму класі обмін екранами, спільне використання HD веб-камери, транскрипти з підтримкою AI і надійне звучання.

GoToMeeting надає всі необхідні інструменти для віддаленого проведення ефективних і продуктивних зустрічей.

GoToWebinar

Дозволяє проводити онлайн-заходи в прямому ефірі з кількістю учасників до 3000 осіб або транслювати записані заходи з кількістю учасників до 10 000 осіб. GoToWebinar ідеально підходить для проведення великомасштабних заходів, внутрішніх комунікаційних заходів або проведення тренінгів.

Central

Віддалений моніторинг і керування (RMM) рішеннями, яке дає ІТ-командам можливість керувати великими групами комп’ютерів і забезпечувати критично важливе ІТ-керування та автоматизацію звідки завгодно. ІТ-команди можуть контролювати, управляти, забезпечувати безпеку та доступ до всієї інфраструктури кінцевих точок із одного хоста.

Pro

Потужна веб-консоль, яка забезпечує простий і безперебійний віддалений доступ. Можливість віддаленого доступу до комп’ютера без фізичної присутності для запуску додатків, доступу до файлів або надання віддаленої підтримки.

RescueAssist

Віддалене усунення неполадок у комп’ютерах і ноутбуках, а також підтримка мобільних пристроїв на базі iOS і Android і можливості спільного використання камери. RescueAssist – це вибір ІТ-професіоналів, яким потрібна інтуїтивно зрозуміла, проста у використанні веб-консоль із функцією з’єднання без втрат.

З питань придбання продуктів LogMeIn звертайтеся до наших спеціалістів +380 800 75-01-34 або sales@softico.ua.