PitStop Professional

Ви можете придбати ліцензії PitStop Professional, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером Enfocus в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PitStop Professional – ефективний інструмент додрукарської перевірки, автокорекції і редагування документів PDF.

Повний опис

Enfocus PitStop Professional надає вичерпний набір інтерактивних інструментів для редагування і перевірки документів PDF, забезпечуючи повний контроль над текстовими, графічними, колірними і іншими атрибутами.

Програма виконана у вигляді модуля Adobe Acrobat і містить два десятка вбудованих профілів Enfocus PDF Profiles, призначених для перевірки ключових атрибутів PDF-файлів і автоматичної корекції типових помилок.

Функція Global Change дозволяє вносити виправлення на рівні окремої сторінки або всього документа, а списки дій дозволяють автоматизувати рутинні операції.

Інструменти редагування, що увійшли до складу пакету PitStop Professional, допомагають вносити виправлення на будь-якому етапі підготовки і повторно використовувати готові документи з метою впорядкування обігу документів в форматі PDF.
Вбудовані профілі PDF Profiles забезпечують автоматичне виправлення більше сотні критичних помилок в файлах PDF.
Ви зможете тестувати файли на сумісність з новітніми специфікаціями PDF, відслідковувати зміни, порівнювати версії, а також виконувати відкат до попередньої версії файлу і багато іншого.