PI System

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії PI System звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером PI System в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення PI System, що має більше 48 000 інсталяцій, за свою багаторічну історію стало корпоративним стандартом для багатьох компаній в енергетиці, нафтогазовій галузі, хімії, металургії та ін.

Plant Information System (PI System) – комплекс програмного забезпечення, що забезпечує керування даними, включаючи збір, зберігання, обробку та їх представлення по компанії, підприємствах та окремих процесах.

Повний опис

PI System пропонує першокласну інфраструктуру для операційних процесів:

  • Підключайтеся до більш ніж 225 інтерфейсів і збирайте якісні дані в різних форматах, стандартах і типах найменувань – як з тимчасових даних, так і щодо подій – з різних систем або джерел.
  • Приводьте дані в однорідну структуру для їх об’єднання, порівняння, контекстуалізаціі та використання.
  • Отримуйте якісні і повні дані; жоден елемент даних не буде втрачено в процесі усереднення або інтервальної вибірки.
  • Переходьте від реактивного процесу прийняття рішень до проактивного завдяки оперативному доступу до даних та візуалізації.
  • Впроваджуйте відкриту інфраструктуру, що масштабується, яка дозволяє починати з активів невеликого обсягу і поступово масштабувати систему в міру розширення обсягу активів.

PI System складається з наступних компонентів:

  • Інтерфейси: програмне забезпечення, яке отримує дані від джерел даних і відправляє їх на PI сервера. Кожному типу джерел даних необхідний відповідний інтерфейс PI, який може його інтерпретувати. У OSIsoft є більше 400 різних інтерфейсів.
  • Сервера PI: служать для зберігання даних і виступають в якості серверів даних для клієнтських додатків на основі Microsoft Windows. PI Server можна також застосовувати для взаємодії з даними, збереженими в зовнішніх системах.
  • Серверні додатки PI: в PI System включено багато продуктів так званого середнього шару, які виступають в ролі серверних додатків. В їх число входять: PI ACE, PI Notifications, об’єктні бази даних PI-AF та веб-портали на основі Microsoft SharePoint і SAP NetWeaver. А також програмне забезпечення, що генерує дані. Вони можуть бути різноманітними і підключатися до вузлів інтерфейсу декількома способами. Серверні додатки обробки даних PI ACE і Totalizer також є джерелами даних, хоча і можуть розташовуватися на комп’ютері, де встановлено PI сервера.
  • Клієнтські програми: оператори, інженери, менеджери та інший персонал компанії використовують різноманітні клієнтські програми для підключення до серверів PI і серверів додатків PI для перегляду потрібних даних.