PDF Editor for Mac

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії PDF Editor for Mac звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів PDF Editor for Mac в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PDF Editor for Mac дозволяє користувачам додавати і редагувати текстові та графічні об’єкти в файлах PDF і змінювати текстові формати, включаючи тип шрифту, стиль, розмір, колір, вирівнювання тексту і т.д.

Повний опис

PDF Editor for Mac дозволяє користувачам додавати, редагувати або видаляти верхні і нижні колонтитули в файлі PDF.

Створення та експорт PDF
PDF Editor for Mac дозволяє користувачам створювати порожній PDF-файл з нуля або з зображень і текстових файлів. Експортуйте вміст PDF у файли Microsoft Office, HTML, зображення і текстові файли.

Файли OCR PDF
Редактор PDF для Mac дозволяє користувачам розпізнавати на основі зображень або відсканованих PDF-файлів текст, робить його редагується і доступним для пошуку.

Організація PDF-файлів і сторінок
PDF Editor for Mac дозволяє користувачам вставляти і об’єднувати PDF-документи або розділяти їх. Видалення, витяг, дублювання, заміна або поворот сторінок для реорганізації документів PDF.

Робота з формами PDF
PDF Editor for Mac дозволяє користувачам заповнювати форми PDF і імпортувати / експортувати дані форми для збору даних.

Підпис документів у форматі PDF
PDF Editor for Mac дозволяє користувачам підписувати документи PDF за допомогою власного підпису або за допомогою цифрових підписів.

Захист файлів PDF
PDF Editor for Mac дозволяє користувачам захищати PDF-документи за допомогою паролів, сертифікатів або Microsoft® Rights Management Service.

Annotate PDF files
PDF Editor for Mac надає користувачам повний набір багатофункціональних інструментів коментарів для розмітки і анотування файлів PDF.

Навігація по закладках
PDF Editor for Mac дозволяє користувачеві перейти до потрібного моменту PDF-файлу із закладення. Користувачі також можуть додавати, перейменовувати, видаляти або встановлювати закладки.