ParticleShop

Ви можете придбати ліцензії ParticleShop, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ParticleShop – новий модуль розширення (плагін) для популярного редактора растрової графіки Adobe Photoshop.

Повний опис

ParticleShop додає в програму нові можливості по роботі з китицями, що дозволяє створювати чудові зображення безпосередньо в Photoshop.

Новий плагін розширить можливості для творчості користувачів Photoshop і Lightroom, надавши кистям фізичні ефекти: перетікання, гравітацію і світіння для втілення найсміливіших і оригінальних задумів художника. ParticleShop відрізняється високою продуктивністю, що поєднується з простотою використання, і дозволяє створювати неймовірно реалістичні зображення. Це дасть можливість фотографам, дизайнерам та ілюстраторам передавати своє бачення навколишнього світу в шедеврах, для створення подібних яким раніше було потрібно неймовірно багато часу і зусиль, або їх написання було взагалі неможливим.