Paessler AG PRTG Network Monitor

Ви можете придбати ліцензії Paessler AG PRTG Network Monitor, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення Paessler AG PRTG Network Monitor рішення для ефективного моніторингу web-сайтів і мереж, що працює на платформі Windows.

Повний опис

Paessler AG PRTG Network Monitor дозволяє легко і на ранній стадії виявляти збої в роботі мереж і web-сайтів, здійснювати моніторинг мережевих ресурсів, моментально визначати системні помилки і мінімізувати час простою. Моніторинг проводиться в режимі 24/7, а установка займає не більше 2 хвилин. В результаті роботи цього додатка локальні корпоративні мережі працюють швидше, з меншим числом затримок і більшою надійністю. Серед користувачів Paessler AG PRTG Network Monitor – близько 150 тисяч системних адміністраторів організацій малого, середнього бізнесу та компаній зі списку Fortune 500.

Основні характеристики:

  • Моніторинг пропускної здатності в глобальних і локальних мережах, на серверах, web-сайтах, пристроях, URL. PRTG Network Monitor функціонує на комп’ютері з ОС Windows, підключеному до мережі замовника, збираючи різну статистику з мережевого АТ і ПЗ. Додаток витягує необхідні дані, так що адміністратор може переглядати як історію роботи мережі, так і реагувати на актуальні проблеми. Крім того, програма PRTG Network Monitor автоматично визначає АТ і ПЗ для побудови карти мережі.

Простий у використанні web-інтерфейс дозволяє обмінюватися даними моніторингу з колегами і клієнтами за допомогою звітів і графіків. Це дає можливість планувати навантаження на мережу, дізнаватися, які програми використовуються найчастіше, і пріоритетно розподіляти мережевий трафік. PRTG підтримує різні протоколи: SNMP і WMI, Packet Sniffing, NetFlow, jFlow і sFlow.

  • Проактивне виявлення ризиків і проблем. PRTG Network Monitor містить понад 130 типів сенсорів для всіх основних мережевих сервісів, включаючи HTTP, SMTP / POP3, FTP і т.д. Адміністратор отримує повідомлення про виникаючі ризики (по електронній пошті, SMS або на пейджер) до того, як кінцеві користувачі знайдуть проблеми. Після роботи PRTG Network Monitor протягом декількох місяців даних про продуктивність мережі набирається достатньо, щоб повністю оптимізувати швидкість відправки та обробки мережевих запитів, мінімізувати простої і знизити навантаження на смугу пропускання.
  • Підтримка безлічі мов. Додаток PRTG Network Monitor є англійською, німецькою, іспанською, французькою, датською, японською, чеською та китайською мовами. Користувачі можуть отримувати доступ до програми з настільного ПК на платформі Windows або через web-браузер під будь-яку ОС. Крім того, при необхідності адміністратор може працювати в PRTG Network Monitor з мобільних пристроїв iPhone / iPad і смартфонів на платформі Android.