Office 365

Ви можете придбати ліцензії Microsoft Office 365, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Microsoft Office 365 – це програмний продукт, що поєднує набір веб-сервісів, який поширюється на основі передплати за схемою «програмне забезпечення + послуги» (англ. Software plus services).

Повний опис

Служба Microsoft Office 365 пропонує можливості хмарних засобів підвищення продуктивності організаціям будь-якого розміру, допомагаючи економити час, гроші і звільняючи цінні ресурси. Служба Office 365 поєднує в собі хмарні версії наших популярних програмних продуктів для електронної пошти, зв’язку і спільної роботи (таких як Exchange Online, SharePoint Online і Lync Online) з добре знайомим пакетом офісних додатків Office Professional Plus.

Крім того, служба працює на основі надійної системи безпеки з гарантованим показником безвідмовності 99,9%. Служба Office 365 пропонує нові способи зв’язку і взаємодії співробітників. Користувачі отримують всі переваги пакета Microsoft Office, до яких додаються можливості хмарних служб

  • Доступ з будь-якої точки *. Служба Office 365 надає доступ до електронної пошти, контактів і календарем з будь-якої точки. Служба Office 365 об’єднує хмарні служби із засобами підвищення продуктивності, які співробітники використовують кожен день.
  • Служба Office 365 ефективно працює з Microsoft Office і іншими програмами, які ваші співробітники вже використовують.
  • Служба Office 365 забезпечує безпеку і надійність корпоративного рівня.
  • ІТ-контроль і ефективність означають, що ви завжди отримуєте поточні оновлення для Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online, а також пакет офісних додатків Office Professional Plus.
  • Зручна консоль адміністрування допомагає керувати функціями, налаштуванням і розгортанням в рамках всієї організації.

* Для доступу з мобільних пристроїв необхідна підтримка WiFi і доступність мережі мобільного оператора.

О365 Зведене порівняння функціональності служб.