NiceLabel Control Center Pro

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії NiceLabel Control Center Pro звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів NiceLabel Control Center Pro в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення NiceLabel Control Center Pro – це централізована система управління етикетками для організацій, що охоплює всі процеси роботи з етикетками, включаючи безпеку, розробку, друк та моніторинг.

Повний опис

Завдяки NiceLabel Control Center Pro організації можуть зменшувати ризики повернення продукції і втрати лояльності клієнтів через неточності даних на етикетках:

  • Захищений централізований журнал і архівація історії друку, розміщеної в безпечному сховищі даних.
  • Повне відстеження, прозорість і спостерігання всіх транзакцій з етикетками на різних комп’ютерах.
  • Управління кожним шаблоном етикетки.

NiceLabel Control Center Pro консолідує існуючі на підприємстві системи роботи з етикетками і допомагає досягати сумісності, централізованого управління та стандартизованого брендування, задоволеності клієнтів, відповідності встановленим вимогам та безперервності бізнес-процесів.

Всі шаблони етикеток зберігаються централізовано і надаються співробітникам на базі прав доступу – тільки авторизовані користувачі можуть додавати, змінювати або видаляти етикетки. Нові етикетки і зміни в існуючих миттєво розгортаються для всіх підключених принтерів.

Рішення NiceLabel Control Center Pro повністю підтримує програми NiceLabel Designer Pro (для професійної розробки етикеток), NiceLabel Automation Pro (для автоматизації друку етикеток) і NiceLabel PowerForms Web (для web-друку етикеток за межами підприємства).

Переваги NiceLabel Control Center Pro:

  • Забезпечення відповідності вимогам постачальників і партнерів.
  • Захист бренду і запобігання нелегального виробництва.
  • Централізоване управління усіма етикетками.
  • Висока масштабованість, гнучке використання і просте управління змінами.