Microsoft оголосила про вихід стабільних версій Visual Studio 2022 і .NET 6, а значить вже зараз розробники можуть завантажити інструменти з офіційного сайту і почати їх застосовувати в своїх проектах.

Visual Studio 2022 стала 64-розрядною версією, завдяки чому середовище розробки зможе краще використовувати доступні системні ресурси, особливо за тривалої роботи над складними рішеннями. За даними Microsoft, користувачі попередньої версії IDE протягом декількох днів могли без проблем працювати над рішеннями, що містять більше 700 проектів.

Крім цього, Visual Studio 2022 приносить із собою підтримку «гарячого перезавантаження» (Hot Reload), яка дозволяє розробникам редагувати вихідний код, застосовувати зміни і спостерігати за результатами в запущеному додатку. Також підтримується функція Live Preview та крос-платформне тестування в Linux. Подробиці про зміни можна знайти в примітках до випуску на сайті Microsoft. Завантажити Visual Studio 2022 v17.0 можна за цим посиланням.

Що стосується .NET 6, то він також став доступний для Windows, Linux і MacOS. Microsoft заявляє, що .NET 6 являє собою єдину платформу для хмарних, настільних, IoT і мобільних додатків, так як використовуються одні й ті ж бібліотеки .NET. До речі, в новій версії покращили продуктивність, особливо в частині файлового введення-виводу.

NET 6 включає оновлені інструменти компілятора і безліч нових API. Заявлено підтримку C# 10 і F# 6. Більше того, це перша версія .NET, що підтримує компіляцію для процесорів Apple Silicon. .NET 6 підтримуватиметься протягом трьох років.

Ще в 2019 році Microsoft оголосила, що .NET 5 стане першим великим продуктом на шляху до уніфікації .NET. У .NET 6 Microsoft завершила Mono і Core, завдяки чому вийшов єдиний набір базових бібліотек для всіх робочих навантажень. Проте .NET MAUI у релізну версію все ще не увійшов. Очікується, що роботу над ним буде завершено лише до початку другого кварталу 2022 року.

Джерело Microsoft 

Якщо Ви хочете купити рішення Microsoft, звертайтесь до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua