Корпорація Microsoft оголосила про доступність нових персональних функцій в Teams у всьому світі на ПК, в мобільних і веб-додатках. Раніше ці функції були доступні тільки для робочої взаємодії, тепер же користувачі зможуть скористатися ними з особистих акаунтів для комунікації з близькими. Вони забезпечать більш комфортне спілкування, зручне планування, координацію та обмін інформацією в одній програмі.

Одним з основних нововведень є доступність однієї із ключових функцій Microsoft Teams – режим Together mode («Разом»). Тепер користувачі зможуть перетворити будь-який звичайний відеодзвінок в загальне віртуальне середовище, щоб відчути себе в одному просторі з сім’єю і друзями. Загальний фон можна вибирати з безлічі нових віртуальних середовищ, таких як сімейна вітальня, кав’ярня або навіть літній курорт. Крім того, у користувачів Teams з’явиться можливість ділитися в чаті анімованими емодзі та GIF-файлами і продовжити комунікацію навіть після того, як дзвінок завершено.

Снимок экрана Microsoft Teams – в режиме Together mode («Вместе»). Теперь пользователи смогут превратить любой обычный видеозвонок в общую виртуальную среду, чтобы почувствовать себя в одном пространстве с семьей и друзьями.

Під час налаштування відеодзвінка користувачі можуть не турбуватися, що посилання не відкриється через невідповідний формат. Посилання на відеодзвінки в Teams можуть бути передані будь-якій людині – навіть якщо вона не користується Teams. Друзі або члени сім’ї зможуть приєднатися до зустрічі, використовуючи будь-який пристрій (ПК, Mac, телефони на базі iOS і Android) або веб-браузер.

Ще одним нововведенням є можливість створювати групові чати для особистих комунікацій. Для цього досить додати людей, використовуючи їх електронну пошту або номер телефону. Крім спілкування в групових чатах реалізована можливість формувати списки справ і завдання, для створення яких достатньо буде лише перетворити повідомлення з групового чату в задачу в мобільній версії додатка.

Найближчим часом також з’явиться можливість створювати опитування для учасників групи. Якщо раніше для вирішення всіх цих завдань необхідно було використовувати кілька різних додатків, тепер користувачі зможуть робити це в режимі одного вікна в Teams. Для зручності користувачів в групових чатах створена панель моніторингу, яка організує загальний вміст групи – від фотографій, файлів, веб-посилань до загальних завдань і майбутніх групових заходів.

Снимок экрана MS TEams: панель мониторинга, которая аккуратно организует все общее содержимое группы

Microsoft Teams забезпечує поділ між робочими й особистими акаунтами. Всі файли, контакти, чати та інша інформація для кожного з акаунтів зберігаються окремо. Користувачі можуть легко перемикатися між ними, просто натиснувши на свій профіль.

Джерело Microsoft 

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua