80% випадків порушення безпеки можна було б запобігти за допомогою своєчасного встановлення оновлень програмного забезпечення. Чим швидше ви зможете встановити оновлення, тим більша ймовірність того, що ваша команда зможе дотримуватися стратегії компанії і виконувати свої завдання.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією Voke Media ще в 2016 році, 80% витоків даних або невдалих аудитів безпеки можна було б запобігти за допомогою установки своєчасних оновлень ПЗ. І хоча компанія Microsoft удосконалила свої власні стратегії виправлення, вигадавши термін “Patch Tuesday”, більшість таких витоків даних були з неперевірених програм сторонніх виробників.

Якщо подивитися на 2019 рік і ранжувати постачальників за кількістю виявлених вразливостей в їхніх продуктах, можна побачити постачальників, яких використовує кожна компанія в світі. Так, є Microsoft. Але є також Oracle, Google, Adobe і інші. Подальше відстеження таких вразливостей і їхнє виправлення може врятувати вашу організацію від несанкціонованого доступу.

У 2017 році агентство кредитної звітності Equifax розкрило особисті дані 147 мільйонів клієнтів, включаючи імена, номери соціального страхування і номери кредитних карт. У минулому році компанія погодилася виплатити 700 млн. дол. на врегулювання розслідувань і претензій, пов’язаних із цим інцидентом. Незважаючи на те, що більшість підприємств не є такими ж великими, як Equifax і не мають у своєму розпорядженні подібного обсягу інформації, навіть незначні правопорушення супроводжуються штрафами і шкодою для репутації компанії – особливо серед її клієнтів.

Згідно з дослідженням, проведеним Ponemon Institute в 2018 році, для координування випуску патча командам потрібно в середньому 12 днів, протягом яких команда повинна привласнити патчу критичність, протестувати та отримати схвалення декількох груп, які побоюються, що цей патч може “щось зламати”. Насправді, 72% менеджерів намагаються не впроваджувати патчі швидко саме через це.

Коли приходить час впроваджувати патч, вони покладаються на ручні процеси для виконання такої роботи.

З огляду на частоту критичних дефектів і вразливостей, ви можете собі уявити, як важко ІТ-фахівцеві звертатися до кожного робочого столу, щоб встановити оновлення. У міру зростання організації та розширення її потреб у сторонньому програмному забезпеченні, також зростає і робота із виправлення систем – коли ви робите це вручну.

На щастя, ви можете автоматизувати велику частину процесу встановлення оновлень, описаних вище, за допомогою правильного інструменту.

Ефективні інструменти керування оновленнями привласнюють критичні значення під час виправлень для вас. Підключившись до свого інструменту виявлення активів, ви можете побачити, які кінцеві точки і сервери уразливі, і застосувати критичні оновлення тільки до тих комп’ютерів, на які вплинули зміни. Ви можете автоматично застосовувати критичні оновлення в призначений час до певних груп або організації. Коли приходить час пройти аудит для підтвердження відповідності нормативним вимогам, повноцінні дашборди і звіти повинні показувати вам, де були виявлені ваші уразливості і як ви їх виправили.

Чим ефективніше ви зможете здійснювати оновлення, тим більша ймовірність того, що ваша команда зможе дотримуватися вашої стратегії, скорочуючи час, протягом якого уразливості у вашому середовищі залишаються нерозкритими.

Як TeamViewer Remote Management може допомогти

Всебічне управління оновленнями може бути здійснено з однієї панелі управління за допомогою функції віддаленого управління TeamViewer Remote Management.

За допомогою знайомої консолі TeamViewer ви можете:

  • Керувати і розгортати оновлення Windows і сторонніх додатків.
  • Переглядати стан патчів на всіх комп’ютерах і попередні доступні оновлення безпосередньо на дашбордах.
  • Сортувати виправлення за пріоритетом, потім визначати політики розподілу на основі відділу, пристроїв або клієнта.
  • За допомогою безшовної інтеграції TeamViewer Remote Management з TeamViewer Remote Access ви можете ще ефективніше налаштувати стратегію оновлення. З тієї ж консолі TeamViewer ви можете віддалено підключитися до будь-якого комп’ютера, переконатися, що патч був встановлений правильно, і застосувати будь-які необхідні налаштування.

У міру зростання вашої організації, кількість додатків, на які ви покладаєтеся, буде також відповідати кількості оновлень, необхідних цим програмам щомісяця. Безпека вашої мережі і даних ваших клієнтів залежить від цих оновлень.

Спробуйте і переконайтеся, що процес установки патчів максимально простий завдяки віддаленого управління TeamViewer Remote Management.

Джерело TeamViewer

З питань придбання рішень TeamViewer звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua