Компанія TeamViewer, світовий лідер у галузі рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про призначення Ендрю Белджера новим керівником відділу продажу в Австралії та Новій Зеландії (ANZ). Він керуватиме організацією продажів для підприємств та каналів збуту, включаючи розвиток бізнесу та стратегічне партнерство, для великих клієнтів з різних галузей промисловості, таких як гірничодобувна та енергетична, фінансові послуги, телекомунікації та державний сектор. Перебуваючи в Сіднеї, Ендрю співпрацюватиме зі штаб-квартирою в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в Сінгапурі та центром ANZ в Аделаїді, щоб розширити сферу застосування корпоративного програмного забезпечення TeamViewer у регіоні ANZ.

Ендрю має більш ніж 20-річний досвід роботи у технологічній галузі, спеціалізуючись на продажах та управлінні. До приходу в TeamViewer він обіймав посаду регіонального директора з продажу в компанії Brightcove, що надає технології стрімінгу, де керував підрозділом в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Він розпочинав свою кар’єру в ІТ-гігантах IBM та HP, а потім обіймав різні керівні посади у сфері продажів у спеціалізованих технологічних компаніях.

Ендрю отримав ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) у галузі фінансів та маркетингу та ступінь бакалавра в галузі комерції в Університеті Західної Австралії (UWA).

Президент компанії TeamViewer в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Соджунг Лі зазначив: “Ми раді вітати Ендрю в нашій команді TeamViewer. Його роль ключова для наших стратегічних планів розвитку регіону. Його здатність приймати аналітичні рішення, стратегічне планування на ринку, а також досвід роботи з мережами та корпоративним програмним забезпеченням ідеально підходять для наших цілей – надати корпоративним клієнтам надійний та безпечний віддалений доступ та підвищити продуктивність у сфері цифрової трансформації у промислових ланцюгах в Австралії та Новій Зеландії.

Ендрю Белджер у свою чергу зазначив: “Вхід у команду TeamViewer для мене важливий крок. Компанія вже встановила міцні відносини з різноманітними клієнтами та партнерами в регіоні ANZ. Я з нетерпінням чекаю подальшого розвитку співпраці та популяризації інновацій TeamViewer у сфері розширеної та змішаної реальності у цьому регіоні.

Джерело: TeamViewer
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.