Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць оголосила про інтеграцію TeamViewer Frontline Augmented Reality у SAP® Digital Manufacturing для оптимізації виробничих процесів у цехах. Тепер клієнти можуть використовувати потужні рішення TeamViewer Frontline для організації робочого процесу на основі доповненої реальності для підвищення продуктивності та скорочення помилок у виробництві.

Інтеграція AR-рішень TeamViewer дозволяє працювати без рук. Інженери та оператори виробничих ліній зможуть бачити всю необхідну інформацію, що відображається у полі зору працівників, що призведе до зменшення помилок, скорочення часу простою, підвищення безпеки та прискорення процесу введення в експлуатацію. Ефективне використання можливостей нових технологій для забезпечення постійного потоку даних між працівником та SAP Digital Manufacturing дозволяє аналізувати та покращувати процеси, а також дає можливість відстежувати та підвищувати продуктивність. Крім операційних переваг, такі галузі, як виробництво з жорстким регулюванням, можуть отримати вигоду зі складних механізмів відстеження, забезпечення відповідності та контролю якості.

Інтеграція TeamViewer Frontline у SAP Digital Manufacturing слідує за існуючими інтеграціями у SAP Extended Warehouse Management, SAP Intelligent Asset Management та SAP Field Service Management і забезпечує новітню інтеграцію, яка охоплює всі бізнес-процеси від проєктування до експлуатації.

Джерело: TeamViewer 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.