Безпека користувачів — головний пріоритет для компанії ESET. Саме тому компанія ESET, лідер у галузі інформаційної безпеки, надає спеціальні пропозиції для захисту корпоративних мереж під час режиму віддаленої роботи, який кіберзлочинці можуть активно використовувати для здійснення фішинг-атак з використанням методів соціальної інженерії.

1. Безкоштовні додаткові ліцензії для антивірусного захисту віддалених ПК

Користувачі бізнес-рішень можуть безкоштовно отримати додаткові ліцензії на продукти ESET домашньої або бізнес-версії терміном дії до 30 червня 2020 року для комплексного захисту необхідної кількості домашніх комп’ютерів або ноутбуків співробітників.

2. Безкоштовні ліцензії на продукти для безпечного доступу до корпоративних даних

Користувачі бізнес-рішень ESET або продуктів інших антивірусних виробників можуть безкоштовно отримати ліцензії на продукти ESET для захисту доступу до корпоративних даних терміном дії до 30 червня 2020 року.

Дана спеціальна пропозиція розповсюджується на наступні рішення:

  • ESET Endpoint Protection Advanced Cloud – комплексний захист робочих станцій та файлових серверів з управлінням на основі хмарних технологій.
  • ESET Secure Business Cloud – комплексний захист робочих станцій, файлових та поштових серверів з управлінням на основі хмарних технологій.
  • ESET Secure Authentication – двофакторна аутентифікація.
  • ESET Endpoint Encryption – шифрування інформації на жорстких дисках, змінних носіях та інших даних, які передаються співробітниками.
  • Safetica – DLP-рішення, яке захищає від витоку конфіденційних даних.

3. ESET Identity & Data Protection зі знижкою 20%

Користувачам надається можливість придбати рішення ESET Identity & Data Protection для забезпечення двофакторної аутентифікації та шифрування даних зі знижкою 20%. Пропозиція дійсна з 26 березня до 30 червня 2020 року включно.

Джерело ESET

Щоб скористатися певною спеціальною пропозицією, користувачам необхідно надіслати запит на електронну адресу sales@softico.com.ua