Компанія SOFTICO з радістю оголошує про підписання стратегічного партнерства з провідним вендором з кібербезпеки CyberGhost, провайдером послуг VPN, з метою посилення захисту приватності та безпеки користувачів в Інтернеті.

CyberGhost відомий своїми інноваціями у сфері кібербезпеки та широким спектром серверів у різних країнах світу.

Основною метою партнерства є забезпечення безпеки Інтернет-з’єднань та захист особистих даних користувачів. Завдяки використанню технології віртуальних приватних мереж (VPN) від CyberGhost, клієнти SOFTICO матимуть можливість шифрувати свої Інтернет-з’єднання, перехоплення даних та вторгнення.

Основні переваги використання CyberGhost включають:

Захист приватності: Підключення до віртуальної приватної мережі (VPN) дозволяє користувачам зберігати свою приватність, шифруючи та захищаючи свої дані в Інтернеті.

Безпечність Wi-Fi: Користувачі зможуть безпечно використовувати громадські Wi-Fi-мережі, запобігаючи можливим кібератакам та злочинній діяльності.

Глобальний доступ: Використовуючи розташування серверів CyberGhost у різних країнах, користувачі матимуть можливість отримувати доступ до вмісту, що обмежений географічними обмеженнями, забезпечуючи їм більше свободи та гнучкості.

Кібербезпека: Захищений тунель між пристроєм користувача та Інтернетом допоможе запобігти шпигунству, вторгненням та іншим кіберзагрозам, що можуть погрожувати безпеці та конфіденційності.

ВАЖЛИВО! 

Клієнти SOFTICO матимуть можливість отримати особливу пропозицію на підписку CyberGhost, перейшовши за посиланням тут, а також можуть скористатись спеціальною пропозицією на підписку PIA (Private Internet Access), скориставшись посиланням тут. Це дозволить їм насолоджуватись перевагами від використання VPN технологій CyberGhost зі знижкою та надійним сервісом.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.