Компанія ESET повідомляє про вихід нової версії Safetica ONE для запобігання витокам конфіденційних корпоративних даних. Основними новинками версії 10 стали захист від внутрішніх загроз та нова технологія перевірки контенту.

Варто зазначити, що компанія Safetica входить до ESET Technology Alliance, який створено для забезпечення надійного захисту корпоративних даних користувачів на підприємстві.

Safetica ONE це об'єднання Insider Threat Protection і DLP у рішенні. ESET.

Серед нових можливостей Safetica ONE – об’єднання Insider Threat Protection та DLP в одному рішенні для виявлення прихованих загроз та підвищення рівня захисту даних. Також у новій версії реалізовано швидку інтеграцію Safetica зі сторонніми інструментами для розширеного аналізу даних, такими як Power BI або Tableau.

Крім цього, оновлено технологію перевірки контенту з розширеною підтримкою типів файлів та додано оптичне розпізнавання символів (OCR) з більш потужним та точним виявленням конфіденційної інформації.

Варто зазначити, що Safetica ONE захищає важливі дані, зокрема особисту інформацію, стратегічні документи, бази даних клієнтів, платіжні дані, інтелектуальну власність та контракти від людських помилок та навмисних  дій інсайдерів.

«Завдяки рішенню Safetica безпека даних тепер доступна для кожної компанії. Ми раді представити новий підхід Insider Threat Protection, який додає гнучкості до перевіреної системи захисту від втрати даних», – коментує Річард Брулік, генеральний директор компанії Safetica.

Також DLP-рішення дозволяє аналізувати ризики, виявляти та швидко знешкоджувати загрози. При цьому проста інтеграція Safetica ONE забезпечує захист даних на всіх пристроях, основних операційних системах та у хмарі, враховуючи потреби як малого та середнього бізнесу, так і корпорацій.

Продуктова лінійка та додаткові модулі

  • Safetica ONE Discovery здійснює комплексний аудит та класифікує всі потоки даних в організації.
  • Safetica ONE Protection виявляє ризики, навчає співробітників, а також запобігає людським помилкам та навмисним шкідливим діям.
  • Safetica ONE Enterprise розширює можливості запобігання втратам даних та захисту від внутрішніх загроз завдяки додатковому контролю робочого процесу, автоматизації та інтеграції зі сторонніми рішеннями для захисту мереж, SIEM та інструментами аналізу даних.
  • Safetica ONE Mobile використовується для управління мобільними пристроями (MDM) для покращення безпеки даних на смартфонах та планшетах.
  • Модуль UEBA дозволяє переглядати детальну інформацію про дії користувачів та виявляти незвичайну поведінку для забезпечення безперебійної діяльності компанії навіть під час віддаленого режиму роботи. Модуль використовується на додаток до будь-якого продукту Safetica ONE.

Джерело ESET

З питань придбання продуктів ESET звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua