Ми раді оголосити про наше нове стратегічне партнерство з компанією EJ Technologies. Ця компанія є лідером у галузі розробки програмного забезпечення та надання рішень для покращення продуктивності та оптимізації процесів.

Наші дві компанії об’єдналися, щоб надавати нашим клієнтам ще більш інноваційні та ефективні рішення. Ми вважаємо, що наше партнерство допоможе нам розширити нашу аудиторію та покращити якість послуг, які ми надаємо.

Основним продуктом компанії EJ Technologies є інструмент JProfiler, який дозволяє розробникам Java-додатків проводити профілювання та оптимізацію своїх додатків. Крім того, EJ Technologies пропонує інші продукти, такі як install4j – інструмент для створення установників додатків, та perfino – інструмент для моніторингу продуктивності додатків.

Компанія EJ Technologies має міжнародний статус та її продукти використовуються у різних галузях, включаючи фінанси, телекомунікації, охорону здоров’я та державні організації.

В цілому, компанія EJ Technologies є інноваційною та динамічною організацією, яка розробляє та надає інструменти для покращення продуктивності та оптимізації процесів у різних галузях.

Ми дуже раді, що почали співпрацю з EJ Technologies та впевнені, що це партнерство буде успішним та вигідним для наших клієнтів.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.